TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Starší žáci > Sezóna 2011-2012 > Rozlosování

Rozlosování

podzim 2011

datum

kolo

žáci

So. 13.8.

   

Ne. 14.8.

   

So.20.8.

   

Ne.21.8.

   

So 27.8.

   

Ne.28.8.

2.

M. - Božice 14:00

So. 3.9.

   

Ne. 4.9.

3.

Hatě – M. 10:15

So. 10.9.

   

Ne. 11.9.

4.

M. - Miroslav 13:30

So. 17.9.

   

Ne. 18.9.

5.

IE Znojmo - M. 14:00

Pá. 23.9.

 

M. – Tasovice 17:00

 

Ne. 25.9.

6.

 

So. 1.10.

   

Ne. 2.10.

7.

Únanov – M. 13:30

So. 8.10.

8.

M. – Mramotice 9:30

Ne. 9.10.

   

So. 15.10.

   

Ne. 16.10.

9.

Dobšice – M. 13:00

So. 22.10.

   

Ne. 23.10.

10.

Prosiměřice - M. 12:30

So. 29.10.

   

Ne. 30.10.

11.

M. – Jevišovice 11:30

So. 5.11.

   

Ne. 6.11.

1.

Olbramovice - M. 12:00

So. 14.11.

   

Ne. 15.11.

   

jaro 2012

datum kolo zápas čas
So. 31.3.      
Ne. 1.4.      
So. 7.4.      
Ne. 8.4. 13. Božice - Mikulovice 13:30
So. 14.4.      
Ne. 15.4. 14. Mikulovice - Hatě 13:30
So. 21.4. 15. Miroslav -Mikulovice 10:15
Ne. 22.4.      
So. 28.4.      
Ne. 29.4. 16. Mikulovice - IE Znojmo 14:00
So. 5.5.      
Ne. 6.5. 17. Tasovice - Mikulovice 12:30
So. 12.5.      
Ne. 13.5. 18. Mikulovice - Únanov 14:30
So. 19.5.      
Ne. 20.5. 19. Mramotice - Mikulovice 14:30
So. 26.5.      
Ne. 27.5. 20. Mikulovice - Dobšice 14:30
So. 2.6. 21. Mikulovice - Prosiměřice 14:30
Ne. 3.6.      
So. 9.6.      
Ne. 10.6. 22. Jevišovice - Mikulovice 14:30
So. 16.6.      
Ne.17.6. 12. Mikulovice - Olbramovice 10:15
So. 23.6.      
Ne. 24.6.      
So. 30.6.      
Ne. 1.7.      

Menu

Aktuality

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
BASF - The Chemical Company
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina podzim 2017

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 17/18

Rozpis soutěží JMK FS 17/18