Aktuality > Starší žáci > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 žáci

Novější 1 3

12. kolo Mikulovice - Olbramovice 13:1 (6:1)

Datum konání: 17. 6. 2012

B: Fruhwirt 4, Lehner 4, Reinke 2, Moudrá, Franc, Kvinta

V posledním kole jarní části přivítali poslední tým tabulky. Ten nekladl žádný odpor a domácí si tak mohli s chutí před nedělním obědem zastřílet. O jedinou branku hostů se postaral Filip Fruhwirt, který v nouzi odkopnout míč, si dal vlastní branku.

Publikováno 8. 8. 2014 20:24

22. kolo Jevišovice - Mikulovice 1:1 (0:1)

Datum konání: 10. 6. 2012

B: Vala R.

Hosté hráli na hřišti Jevišovic, se kterým sousedí v tabulce. Utkání bylo vyrovnané, o čemž svědčí i výsledek. Hosté se dostali do vedení zásluhou Valy, o zaslouženou remízu se postarali domácí v 58. minutě.

Publikováno 8. 8. 2014 20:23

21. kolo Mikulovice - Prosiměřice 0:0 (0:0)

Datum konání: 2. 6. 2012

B:

Překvapení kola, tak by se dal nazvat výsledek tohoto zápasu. Hosté vedou tabulku oproti domácím, kteří zopakovali výkon ze zápasu proti Dobšicím. Naši hráči měli šance na vstřelení branky, ale mohli v závěru také prohrát.

Publikováno 8. 8. 2014 20:22

20. kolo Mikulovice - Dobšice 0:2 (0:0)

Datum konání: 27. 5. 2012

B:

Přivítali jsme druhý tým tabulky a vedli jsme si dobře, zejména takticky. Hosté se nemohli dostat do hry díky dobré kombinaci domácích a pozornému bránění. To nedodrželi domácí v druhém poločase a po nedůrazu ve středu hřiště, využil samostatného průniku Liška – 0:1. Hosté pak byli lepší a druhou brankou Krejčího potvrdili tři body.

Publikováno 8. 8. 2014 20:21

19. kolo Mramotice - Mikulovice 0:7 (0:4)

Datum konání: 20. 5. 2012

B: Vala Radim 3x, Fruhwirt Filip 2x, Vyklický Lukáš, Lehner Michal

Domácí nastupovali evidentně s nízkým sebevědomím a s respektem k našim hráčům, což se projevilo záhy, když již ve 4. minutě krásně zprava nacentroval do šestnáctky Tomáš Reinke a pro Radima Valu nebyla dorážka žádným problémem - 0:1. Další gól nenechal na sebe dlouho čekat, běžela 10. minuta a ve zmatku před domácím gólmanem se nejlépe zorientoval opět Radim Vala a důrazně zakončil ze 3 metrů - 0:2. Ve 32. minutě pronikla před pokutové území Monika Moudrá a vynutila si faul, z následné standardky krásnou střelou do levého horního rohu zvyšoval na 0:3 Filip Fruhwirt. Velkou šanci ke vstřelení gólu měla i Tereza Šobová, která se po centru do šestnáctky dokázala zbavit obránce, ale střela skončila bohužel na tyči. Hatrick oslavil v 36. minutě Radim Vala, který v šestnáctce dorážel k tyči - 0:4. Tak skončil i první poločas. Domácí do druhé půlky zápasu zkusili přeskládat posty hráčů, takže do druhého poločasu nastupoval do jejich brány náhradní gólman drobné postavy, který již ve 41 minutě musel lovit poprvé míč ze sítě po standardní situaci z 20 m, kdy se krásně k tyči střelou po zemi trefil Lukáš Vyklický - 0:5. Tentýž hráč pak viděl i v 51. minutě žlutou kartu. V 53. minutě jsme opět kopali přímý kop, jmenovitě Filip Fruhwirt, který vyslal jedovatou střelu, kterou brankář ještě vyrazil, ovšem na dorážku Michala Lehnera již nestačil - 0:6. Konečný "hřebíček do rakve" zatloukl po důrazné dorážce v 65 minutě Filip Fruhwirt a to střelou k zadní tyči - 0:7. Domácí měli jen ojedinělé šance, které pokryli v prvním poločase Jakub Franc a v druhém Tomáš Reinke. Hosté si tak po velmi dobrém výkonu, kde nechyběly přesné nahrávky, odvezli z Mramotic zasloužené 3 body.

Publikováno 8. 8. 2014 20:20

18. kolo Mikulovice - Únanov 0:5 (0:1)

Datum konání: 13. 5. 2012

B:

Hosté byli v tabulce za domácími se ztrátou pěti bodů. Daří se jim ale na našem hřišti, což potvrdili i v tomto utkání. Výsledek neodpovídá výkonu obou mužstev. Hostům pomohl výkon Petra Hobzy, který díky svojí výšce a výkonu, zaznamenal čtyři branky. Domácí si šance vypracovali a měli i herní převahu, nedávali ale góly, což je základ pro vítězství.

Publikováno 8. 8. 2014 20:19

17. kolo Tasovice - Mikulovice 3:0 (2:0)

Datum konání: 6. 5. 2012

B:

"Tasanda", jak místní svému týmu fandí, přivítala mikulovické hráče nejen pěkně připraveným hřištěm, ale i pěkným počasím. Mikulovičtí měli k dispozici na střídání 3 hráče, bohužel se museli v tomto utkání obejít bez Jakuba France a Kristýny Cahové, kteří museli plnit fotbalové povinnosti jinde. Šance na vstřelení branky měla obě mužstva, ale jistější v přihrávkách byli domácí, kteří po dvou průnicích a chyb našich obránců do poločasu stihli skórovat hned 2x. Z našich se do největších šancí dostala Monika Moudrá, která mohla po hrubé chybě, jinak dobře chytajícího domácího gólmana, zasunout do prázdné brány. Bohužel jeden z rychlonohých obránců byl proti a míč ji v poslední chvíli z kopačky ukopl. I ostatní pokusy mikulovických překonat místní svatyni, končili v rukou tasovického dlouhána v bráně. Naši svatyni hájil celý zápas dobře chytající Tomáš Reinke. Bohužel ke konci druhého poločasu přidali domácí ještě jeden gól a tak příděl tří bodů zůstal zaslouženě v Tasovicích.

Publikováno 8. 8. 2014 20:18

16. kolo Mikulovice - IE Znojmo 1:3 (1:1)

Datum konání: 29. 4. 2012

B: Lehner M.

Hosté hrají o čelo tabulky. Domácí byli rovnocenným partnerem. Vedli po brance Lehnera. Vedení do poločasu ale ztratili. Ve druhém poločase v bráně vystřídal France Reinke a po větru hosté dalekonosnými střelami rozhodli o svém vítězství.

Publikováno 8. 8. 2014 20:17

15. kolo Miroslav - Mikulovice 4:1 (1:0)

Datum konání: 21. 4. 2012

B: Franc J.
Vedení v utkání se ujala domácí Miroslav, a to po neodpískaném zákroku na Petru Ambroskovou u autové čáry, kdy po rychlém vhazování padl gól na 1:0. Tak skončil i první poločas. V druhé polovině zápasu se hosté ještě více osmělili. Po nebezpečném útoku Lukáše Vyklického v pokutovém území vyrovnal po penaltě na 1-1 Jakub Franc. Remízu naši hráči drželi až do 60 minuty, kdy narůstajícímu tlaku domácích naši znovu podlehli. Konečné skóre se sice na konci utkání zastavilo až na stavu 4-1, ale průběh utkání tomu nijak nenasvědčoval. Bojovnost, kterou naši žáci prokázali zaskočila všechny přítomné, neboť s šesti dívkami v týmu a při absenci Filipa Fruhwirta a Dominika Semotama, kteří vypomáhali dorostu, podali hosté opravdu dobrý výkon. Vítězství Miroslav nezískala snadno !!!

Publikováno 8. 8. 2014 20:16

14. kolo Mikulovice - Hatě 2:1 (0:1)

Datum konání: 15. 4. 2012

B: 41.Reinke, 42.Ambrosková

Domácí prohráli na půdě Hatí po velmi špatném výkonu. Odveta jim ale vyšla náramně. Poločas tomu nenasvědčoval, protože prohrávali od 20. minuty 0:1 brankou Bena. Druhá půle byla o tlaku našich hráčů, který vyústil v branky. O vyrovnání se zasloužil Reinke ve 41.minutě – 1:1. A hned o minutu později ve 42. min.bylo 2:1, neboť po souhře Moudré s Ambroskovou, překonala druhá jmenovaná parádně brankaře hostů. Domácí se v závěru strachovali o výsledek pod náporem hostů, žádná branková příležitost se hostům nezrodila.

Publikováno 8. 8. 2014 20:15