TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Dorost > Sezóna 2013-2014 > Rozlosování

Rozlosování

podzim 2013 

datum

kolo

Dorost

So. 10.8.

1.

Višňové – M. 16:30

Ne. 11.8.

 

 

So.17.8.

2.

M. - Hostěradice  16:30

Ne.18.8.

 

 

So 24.8.

3.

Mramotice – M. 10:15

Ne.25.8.

 

 

So. 31.8.

4.

M. - Hatě 16:30

Ne. 1.9.

 

 

So. 7.9.

5.

Šatov – M. 16:30

Ne.8.9.

 

 

So. 14.9.

6.

M. – Olbramovice 10.15

Ne. 15.9.

 

 

So. 21.9.

7.

Hevlín – M.   16:00

 

Ne. 22.9.

 

 

Pá. 27.9.

 

 

So. 28.9.

8.

M. - Jaroslavice  10:15

Ne. 29.9.

 

 

So. 5.10.

9.

Jevišovice – M. 11:00

Ne. 6.10.

 

 

So. 12.10.

10.

Oleksovice - M.  15:00

Ne. 13.10.

 

 

So. 19.10.

11.

M. – Rakšice 15:00

Ne. 20.10.

 

 

So. 26.10.

12.

Štítary - M. 14:30

Ne. 27.10.

 

 

So. 2.11.

13.

M. – Božice 14:00

Ne. 3.11.

 

 

So. 9.11.

14.

M. – Višňové 14:00

Ne. 10.11.

 

 

jaro 2014

datum

kolo

Dorost

So 29.3.

15.

Hostěradice – M.  13:00

Ne 30.3.

 

 

So. 5.4.

 

 

Ne. 6.4.

16.

M. – Mramotice 10:15

So 12.4.

17.

Hatě - M. 13:30 hř.Vrbovec

Ne.13.4

 

 

So 19.4.

18.

M. - Šatov 16:00

Ne.20.4.

 

 

Pá 25.4.

 

 

So 26.4.

19.

Olbramovice - M.  16:00

Ne  27.4.

 

 

So 3.5.

20.

M. – Hevlín 16:30

Ne 4.5.

 

 

So 10.5.

21.

Jaroslavice - M. 14:00

Ne 11.5.

 

 

So 17.5.

22.

M. – Jevišovice  16:30

 

Ne 18.5.

 

 

So 24.5.

23.

M. - Oleksovice 16:30

Ne 25.5.

 

 

So 31.5.

24.

Rakšice – M.  16:30

Ne 1.6.

 

 

So 7.6.

 

 

Ne 8.6.

25.

M. - Štítary 10:15

So 14.6.

26.

Božice – M. 16:30

Menu

Aktuality

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
BASF - The Chemical Company
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina podzim 2017

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 17/18

Rozpis soutěží JMK FS 17/18