Aktuality > Dorost > Sezóna 2012-2013 > Odehraná kola 2012/13 dorost

Novější 1 3

15. kolo Mikulovice - Micmanice 7:1 (4:1)

Datum konání: 23. 6. 2013

B: Ambrosek 2, Holčapek 2, Semotam, Fiedler, Balík

Utkání se vyvíjelo pro domácí příznivě, vedli už 3.0. Potom přišlo snížení, ale do šaten šli opět zásluhou Fiedlera s tříbrankovým rozdílem. Druhý poločas byl v režii domácích, kteří valili na bránu hostů útok za útokem. Když přidali po jedné brance Holčapek a Ambrosek, kteří zaznamenali svoji druhou branku v utkání a k nim se přidal Semotam, bylo o vítězi rozhodnuto.

Sestava: Kvinta J. - Hájek, Fruhwirt, Černý, Vyklický, Balík, Franc, Fiedler, Semotam, Holčapek, Ambrosek.

Publikováno 8. 8. 2014 10:46

26. kolo Mramotice - Mikulovice 8:1 (2:0)

Datum konání: 15. 6. 2013

chybí komentář k zápasu

Publikováno 8. 8. 2014 10:44

25. kolo Mikulovice - Jevišovice 3:1 (3:0)

Datum konání: 8. 6. 2013

Publikováno 8. 8. 2014 10:43

16. kolo Blížkovice - Mikulovice 3:1 (2:1)

Datum konání: 7. 6. 2013

Publikováno 8. 8. 2014 10:42

24. kolo Štítary - Mikulovice 4:0 (2:0)

Datum konání: 1. 6. 2013

B:

Hráli jsme s prvním týmem tabulky. Do zápasu nemohli zasáhnout Hájek, Fiedler, Holčapek a Balík, kteří nastoupili za A tým.
Hosté se ujali taktovky hned od začátku a dvakrát skórovali. Domácí se snažili, ale v dost oslabené sestavě se nedokázali prosadit.
Druhá půle byla ve stejném duchu jako první,  hosté kontrolovali výsledek a přidali další dva góly 0-4.
Perličkou zápasu bylo, že do základní sestavy nastoupil s kapitánskou páskou Michal Vitovský. Všichni domácí hráči zaslouží obrovskou pochvalu za bojovnost.

Sestava: Kvinta J. - Hájek, Černý, Kvinta M, BienderV., Franc, Ambrosek, Pelán, Semotam, Raputa, Vitovský M.

Publikováno 8. 8. 2014 10:41

23. kolo Mikulovice -Blížkovice 0:4 (0:2)

Datum konání: 25. 5. 2013

B: Binder V.

Sestava:  Kvinta, Černý, Kvinta M., Raputa, Ambrozek, Franc, Binder, Pelán, emotam, Pokorný, Vitovský

Publikováno 8. 8. 2014 10:40

22. kolo Micmanice - Mikulovice 1:1 (1:1)

Datum konání: 18. 5. 2013

Čekal nás zápas s posledním týmem tabulky. Do zápasu vstoupili lépe hosté. V 11. minutě zahrával roh Holčapek na Fiedlera , který poslal střílenou nahrávku do vápna, kde výborně trefil míč Pelán,  brankář výborně zasáhl,  ale vyrazil pouze míč před dobíhajícího Bindera a bylo to 1-0. Další šance přišla v 35. minutě, kdy ohrozil domácí branku Fiedler po střele ze středu hřiště, ale brankář chytil. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí,  po chybě Holčapka postupovali po pravé straně, odcentrovali a na přední tyči nedal domácí útočník Kvintovi šanci 1-1. Hosté se snažili dostat do zápasu, ale začali tahat míč a to byla chyba. V postupném čase začali hosté otevírat obranu a z toho plynuly samostatné úniky hostů, ale Kvinta nejednou skvěle zasáhl. Poslední šance přišla v 89. minutě, po centru Holčapka se snažil do brány dotlačit míč Binder, ale gólman skvěle zasáhl.
Sestava: Kvinta J., Hájek, Černý, Kvinta M., Franc, Biender, Fiedler, Ambrozek (80 Balík), Semotam, Holčapek, Pelán

Publikováno 8. 8. 2014 10:38

21. kolo Mikulovice - Hatě 10:2 (5:1)

Datum konání: 11. 5. 2013

B: 1´, 36´, 66´, 76´ Holčapek, 13´, 32´,  85´ Balík, 14, 87´ Binder, 90´ Raputa

Do druhého zápasu s Hatěmi domácí vstoupili výborně. Hned v 1 minutě to bylo 1:0, to když se Holčapek uvolnil na levé straně a odcentroval, hostující obrana si srazila míč do vlastní brány. Ve 13. minutě to bylo již 2:0, Balík dostal přesný míč od Bindera, uvolnil se ve vápně a střelou na bližší tyč zvýšil. 14 minuta 3:0 - Fiedler nahrál do ulice Binderovi ten postupoval sám a bezpečně proměnil. Hosté snížili ve 29. minutě po přímém kopu, Schomer 3:1. Rychlá odpověď přišla z kopačky Balíka ve 32. minutě  také z přímého kopu. Do poločasu domácí přidali ještě jeden gól z kopačky Holčapka v 36. minutě a bylo to 5:1. Tak skončil i první poločas. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, po chybné rozehrávce domácí obrany v 54 minutě vstřelili gól, Kocham 5:2. To bylo ale to poslední, co hosté dokázali. Od té doby hráli už jen domácí. V 66. minutě zkompletoval hattrick Holčapek na 6:2. Po té v 76. minutě přidal 4. gól a bylo to už 7:2. V 85. minutě také Balík zkompletoval svůj hattrick po samostatném úniku a bylo to 8:2. Další gól přišel v 87. minutě z kopačky Bindera. V 90. minutě fauloval hostující stoper ve vápně Balíka a nařízenou penaltu bezpečně proměnil Raputa 10:2. Domácí zaslouženě zvítězili a připsali si další tři body.

Sestava: Kvinta J. - Hájek, Černý, Kvinta M, BienderV., Franc, Balík, Fiedler, Semotam, Raputa, Holčapek

Publikováno 8. 8. 2014 10:37

28. kolo Hatě - Mikulovice 0:3 (0:0)

Datum konání: 8. 5. 2013

B:  Holčapek F. 3x

Na utkání v Hatích jsme přijeli v časové tísni.Tomu odpovídala i hra, která se časem zlepšovala.První šance přišla v 7. minutě, kdy po centru Balíka hlavičkoval Franc, brankář  chytil míč až za brankovou čárou, ale rozhodčí chybně gól neuznal. V prvním poločase se domácí nezmohli na nic jenom  odkopávali míč a hostující obrana je bez problémů sbírala. Další dvě šance měl Fiedler, který postupoval z boku na bránu, ale nedokázal proměnit. Do druhého poločasu hosté vletěli jak vítr. Odměnou jim byl gól v 51. minutě, po rohu Balíka hlavičkoval Holčapek 1:0. Druhý gól následoval v 61. minutě, po faulu na Fiedlera  se kopala penalta a k její exekuci se postavil Balík, který přistrčil Holčapkovi a bylo to 2:0. Holčapek si připsal hattrick v 64. minutě, po dlouhém nákopu Balíka tečoval míč do brány a bylo to 3:0. Hosté zvládli první dvojutkání a odvezli si tři body.

Sestava: Kvinta,Balík,Černý,Vyklický,Semotam, Ambrozek(76 Biender),Fiedler,Franc,Kvinta M,Holčapek,Pelán( 80Pokorny)

Publikováno 8. 8. 2014 10:35