Aktuality > Dorost > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 dorost

Novější 1

10. kolo Mikulovice - Olbramovice 3:3 (1:2)

Datum konání: 2. 6. 2012

B: 30. Holčapek, 72. Fiedler, 90. Balík M.

V utkání, ve kterém o nic nešlo, si domácí chtěli připsat tři body. Museli se ale smířit s tím, že budou po celý zápas dotahovat náskok hostů, přestože hned ve 2. min. postupoval Fiedler z pravé strany sám na brankaře, nedal. Hosté se prosadili ve 12. min. po chybě Kvinty, hostující útočník odcentroval na svého spoluhráče a bylo 0:1. To ale nebylo vše. Ve 25. min. měl spoustu času v šestnáctce hostující útočník a nedal Dřevojanovi šanci – 0:2. Domácí zapnuli na větší obrátky a hned vzápětí snížil Holčapek, který se dobře zorientoval v šestnáctce 1:2. Do poločasu měli domácí obrovské šance na vyrovnání. Ve 35.min. přestřelil po přihrávce Petříčka, Fiedler. Ve 40. min. vybídl ke skórování Balíka M. Holčapek, ten mířil pouze do brankaře, stejně tak zakončil Černík, když mu šanci individuální akcí připravil Holčapek. Druhý poločas začal, jak první skončil. Těsně vedle horního růžku hostující brány skončila střela Balíka M. Po té v 50.min.přestřelil Petříček a stejně tak Balík M. zakončil přímý kop v 55.min. Dobře hrál Černík M., který zahodil šanci v 59.min.  Blesk z čistého nebe, tak by se dala přirovnat branka hostů ze 70.min. 1:3. Jenomže na ni odpověděl v 72.min.Fiedler po přihrávce Holčapka, když postupovali sami na brankaře 2:3. Obrovskou šanci spálil Binder, když přestřelil bránu z desíti metrů. Zasloužený bod přinesla trefa Balíka M. z přímého kopu v nastaveném čase – 3:3.

Dřevojan –  Balík J. (Vyklický), Binder, Fruhwirt (Semotam), Kvinta, Franc, Fiedler L., Holčapek, Petříček L., Balík M., Lehner (Černík M.)

Publikováno 8. 8. 2014 8:35

9. kolo Višňové - Mikulovice 2:2 (1:1)

Datum konání: 26. 5. 2012

B: Balík M.

Hosté živili naději na celkové vítězství ve skupině o umístění, podmínkou bylo vyhrát nad vedoucím domácím celkem. Domácí měli problém se sestavou, nakonec se sešli v dostatečném počtu. Aktivita byla na hostujících kopačkách, kteří ji také přetavili v branku Balíka M., který využil chybné rozehrávky brankaře v 10.min.– 0:1. Hned ve 12.min.měl obrovskou šanci Černý, který nezužitkoval Balíkovu nahrávku před bránu. V 16.min.odcentroval přesně Franc na hlavu Petříčka, rovněž skončila mimo tyče a do třetice Franc ve 34.min.překopl z metru prázdnou bránu!!! Trest přišel vzápětí, ve 35.min.domácí vyrovnali po chybě levé strany hostujícího celku, když nechala kombinačně se prosadit domácí , kteří přihrávkou do šestnáctky a střelou k tyči, nedali Dřevojanovi šanci – 1:1. Druhý poločas neproměnili opět své obrovské šance hosté, tu největší Holčapek ve 49.min.po přihrávce France. Branku dal až v 56.min.opět Balík po individuální akci – 1:2. Radost hostů ale netrvala dlouho. Po sérií rohů se prosadil po střele Strnad v 59.min., jehož střelu přizvedl Binder hlavou nad bezmocného Dřevojana – 2:2. Přestože měli hosté více ze hry, mohli prohrát, domácí nastřelili tyč a pro údajný ofsajd, jim neuznal rozhodčí branku. Naopak mohl rozhodnout Holčapek, když ho v 90.min. po uniku po levé straně, našel volného v šestnáctce, Petříček, střelu mu ale domácí zablokovali.

Publikováno 8. 8. 2014 8:34

8. kolo Rakšice - Mikulovice 3:2 (2:1)

Datum konání: 19. 5. 2012

B: 30. Vyklický, 82. Balík M.

Hosté zahájili utkání lépe. Do dvacáté minuty si díky lepší kombinaci, vypracovali nejméně čtyři brankové šance. Zejména Petříček byl tím největším spalovačem šancí. Domácí v těchto chvílích podržel svými zákroky brankař. V poli byla aktivní levá strana, zejména díky své rychlosti a dravosti. To byl i důvod vedení domácích. Po křídelní individuální akci se domácí Gallus dostal až do pokutového území a nedal Dřevojanovi šanci – 1:0. Hosté varování nebrali vážně a proto stejný hráč měl další šance, pálil nad. Ve 25.min.bylo ale už 2:0. Vyklický nepřesně rozehrál a rychlou akci po křídle do rozhozené obrany zakončili brankou. Hosté byli pořád aktivnější a pokoušeli se snížit Holčapkem, nedal z dobré pozice. Hosté zakončovali své akce vždy v šestnáctce, tak byli v kombinaci silní, jenomže neměli štěstí. To se přiklonilo ve 30.min.po přímém kopu Vyklického z pravé strany, který skončil v síti – 2:1. Ze hry musel odstoupit Černý a na místo něj šel do druhého poločasu Reinke, který se pral statečně s domácími zadáky. Jako první zahrozil Holčapek, jeho parádní střela šla ale nad. V obrovské šanci se ocitl Petříček po centru Fiedlera, ovšem nedal. Běžela teprve 52.minuta. O deset minut později, tedy v 61.min.trestali faul J.Balíka domácí. Přímý kop doprostřed brány nechytil Dřevojan a Gallus dal svůj druhý gól v zápase - 3:1. Do hry nastoupil Balík M. a hra hostů se vytratila. Byli aktivnější, ale kombinace vázla, čehož domácí využili k vyrovnanějšímu výkonu. Po faulu v 78.minutě, mohli domácí navýšit své vedení, z pokutového kopu ale netrefil bránu. Nedáš dostaneš platilo v 82.minutě, kdy připravil Binder po standartní situaci branku pro Balíka M., který do prázdné brány využil právě jeho přihrávku – 3:2. Hosté svojí aktivitou sahali po vyrovnání. Zejména Binder, který měl dvě šance. Ta první, dělovka ze třiceti metrů, skončila těsně nad břevnem a v 87.min.ho zklamalo zpracování míče v pokutovém území, přesto mohl vyrovnat, jenomže razantní střela šla opět mimo tyče. Hosté si bod zasloužili, neměli ale štěstí.

Dřevojan –  Binder, Fruhwirt, Binder, Vyklický, Franc (63. Balík M.), Fiedler L., Holčapek, Černý P. (45. Reinke T.).

Publikováno 8. 8. 2014 8:33

7. kolo VOLNO

Datum konání: 12. 5. 2012

Publikováno 8. 8. 2014 8:31

6. kolo Hostěradice - Mikulovice 1:2 (1:1)

Datum konání: 5. 5. 2012

B: 24., 56. Balík M.

Zápas se hrál na špatném terénu, trávník byl řídký, neposečený a nerovný podklad. Do utkání vstoupili lépe domácí. Ti se ujali vedení už v 5. min. povedenou střelou z pravé strany, když hostující obrana spolu s Dřevojanem vyřešila nepříznivou situaci před svou brankou nepřesným odkopem přímo na kopačky domácího Příhody – 1:0. Hosté působili lepším fotbalovým dojmem a domácí nepouštěli do brankových příležitostí. Naopak obrovskou šanci zahodil ve 13.min. Petříček L., který minul míč ve vyložené šanci, kdy mohl míč dopravit do prázdné brány. Hosté se dočkali vyrovnání ve 24.minutě. Po autovém vhazování Petříčka, prodloužil patou přímo do brány Balík M. – 1:1. Hosté v tlaku nepolevovali a ve 33.min. měli další vyloženou šanci po přímém kopu Balíka, na který Binder nedosáhl. Domácí zkoušeli pozornost Dřevojana z uctivé vzdálenosti a ještě k tomu mimo bránu. Obrana pracovala pozorně a domácí do vyložené situace nepustila. Poločas uzavřel průnikem Petříček L., mířil na přední tyč, kde stál domácí brankař. Druhý poločas aktivita hostů nepolevovala, nejdříve ale musel na zem Dřevojan, aby zneškodnil střelu domácích. Aktivní po brankové čáře byl Petříček L., v koncovce se mu ale nedařilo. Naopak Balík M. využil přímý kop k vedení hostů v 56.minutě – 1:2. Stejný hráč se pokusil navýšit skóre střelou z dálky, první šla po zemi vedle tyče, druhou mu brankař vyrazil. Domácí vrhly všechny síly do útoku a hosté tak měli otevřenou obranu na rychlé protiútoky, které končili většinou rohovým kopem. Po jednom z nich hlavičkoval Holčapek nad. Domácí se proti dobré obraně neprosadili a tak hosté vyhráli i druhý vzájemný zápas.

Dřevojan – Binder, Kvinta, Černík M.(Semotam), Vyklický, Franc (Lehner), Balík M., Fiedler L., Petříček L., Holčapek, Černý P.(Fruhwirt)

5. kolo Olbramovice - Mikulovice 4:1 (3:0)

Datum konání: 28. 4. 2012

B: 81.vlastní

Domácí nezískali ani bod, proto mělo utkání být pro hosty inspirací pro zisk dalšího, minimálně jednoho bodu. Hosté nastoupili od úvodu bez Balíka M. a to jim ubralo na sebedůvěře. Domácí se spoléhali na nebezpečného útočníka, který svou rychlostí hostující obranu přehrával téměř sám. Byl zásoben dostatečným počtem dlouhých nákopů od svých spoluhráčů, kteří na tomto systému hry odehráli celý zápas. Hostům utekl výsledkově první poločas a po té i celý zápas. Nebyli schopní se do hry dostat a domácí tak přehrát. Ti se ujali vedení v 16.min., kdy zakončili brankou křídelní akci přihrávkou na neobsazeného hráče – 1:0. O dvě minuty později, hasil na poslední chvíli útočnou hrozbu J.Balík. Další pohroma pro hosty, přišla po faulu Kvinty na pronikajícího hráče. Následovala penalta a navýšení skóre na 2:0 ve 22.min. Po té přišel do hry Balík M., který měl hru uklidnit a vnést kombinaci. To se nepovedlo a naopak po rohovém kopu v 41.min.domácí dali už na 3:0. O snížení se pokusil do poločasu M. Balík nepřesnou střelou. Domácí zahrozili v poslední minutě poločasu po chybě Kvinty. Druhá půle byla ve znamení snahy hostů o vstřelení rychlého kontaktního gólu, který nepřišel a po několika neproměněných šancí na obou stranách, se dočkali hosté. Pomohli jim ke vstřelení branky domácí, kteří si v 81.minutě po autovém vhazování L.Petříčka, dali vlastní branku 3:1. Domácí ale odpověděli opět brankou, a to v 86.min. po standartní situaci, kdy se míč dostal míč napříč brankoviště k volnému hráči domácích, který neměl těžký úkol míč dopravit do sítě – 4:1. Do podobné situace se dostal L.Fiedler v 89.minutě, ten ale dobrou šanci neproměnil. Zápas tak skončil nečekaně hladkým vítězstvím domácích.

Dřevojan – Balík J., Binder, Kvinta, Viklický (24.Balík M.), Franc (78.Lehner), Fruhwirt, Fiedler L., Petříček L., Holčapek, Černý (32.Semotam, 88.Reinke)

Publikováno 8. 8. 2014 8:30

4. kolo Mikulovice - Višňové

Datum konání: 21. 4. 2012

B: 1.Petříček L.

Potkali se dvě dosud neporažená mužstva. Domácím náramně vyšel úvod, když Balík M. prošel podél brankové čáry a našel před bránou Petříčka L., který neměl problém vsítit branku. To běžela teprve 1.minuta utkání - 1:0. Hosté po obdržené brance hráli pořád pasivně, což domácí využili k tlaku. Postupem času se ale hra vyrovnávala a hosté po uklouznutí Dřevojana, neměli problém vyrovnat z přímého kopu ve 24.min. – 1:1. Poločas také tak i skončil, přestože více práce měla obrana hostů. Ta byla přetížená i v druhém poločase, kdy měli jasnou převahu domácí, jenom proměnit vypracované šance. Těch bylo na dva zápasy. Tu největší zahodil v 58.min.Balík M., kterému chytil penaltu hostující brankař. Reparát mohl složit v 63.min., kdy postupoval sám na brankaře, nedal. Holčapek se ocitl v mnoha brankových příležitostí, neměl ale den a ani jedna z nich v bráně neskončila. Hosté bez šancí nebyli, ale byly ojedinělé a bez možnosti skončit v síti, až na jednu. V 56.min.vypadla střela Dřevojanovi z rukou a hosté dorážku poslali pouze na tyč!!! Zápas tak skončil nezaslouženou remízou.

Dřevojan – Balík J., Binder, Kvinta, Fruhwirt, Semotam, Balík M., Fiedler L., Petříček L., Holčapek, Černý P.

Publikováno 8. 8. 2014 8:29

3. kolo Mikulovice - Rakšice 1:0 (0:0)

Datum konání: 14. 4. 2012

B: 60. Petříček L.

Domácí po jednozápasové pauze přivítali tým Rakšic, se kterým neměl odehraný žádný vzájemný zápas, a tak byl soupeř velkou neznámou. Hosté disponovali urostlejšími hráči, což domácí nahrazovali techničtější a bojovnější hrou. Úvod utkání byl vyrovnaný, bez brankových příležitostí hostí. Naopak domácí byli ve směru dopředu aktivnější a vypracovali si několik vyložených brankových příležitostí. Nejprve přihrál Franc Petříčkovi, ale ten netrefil odkrytou bránu. Další obrovskou šanci si vypracoval Holčapek, který se díky své technice a důrazu ocitl sám před brankařem, ten mu ale úmysl střely vystihl, navíc neměla razanci. Do dobrých příležitostí se dále dostávali Petříček a Balík M. Šance končili na obraně a nebo na brankaři hostů. Druhý poločas byli domácí aktivnější a hostům nabídli pouze jednu, za to obrovskou šanci. Po průniku hostujícího středopolaře trefil břevno Dřevojanovi brány. To ale už hosté prohrávali. Po samostatné akci na pravé straně, připravil akci dva na jednoho Franc, kterou využil díky včasné přihrávce před bránu osamocený Petříček L., který otevřel skóre v 60.min.-1:0. V 50.min.měl další brankovou příležitost Balík M., který pronik po pravé straně až před bránu, kde zakončil vedle tyče. Domácí už hosty nepustili do šance a zaslouženě vyhráli.

Dřevojan – Balík J., Binder, Kvinta, Fruhwirt, Franc (78. Lehner), Balík M., Fiedler L., Petříček L., Holčapek, Černý (32.Semotam, 88.Reinke)

Publikováno 8. 8. 2014 8:28

2. kolo VOLNO

Datum konání: 7. 4. 2012

Publikováno 8. 8. 2014 8:27

1. kolo Mikulovice - Hostěradice

Datum konání: 31. 3. 2012

B: 9.Holčapek, 12.Balík M., 52.Petříček L.

Obě mužstva zahájili souboj ve skupině, ve které se potkávají mužstva, která nepostoupila do bojů o přeborníka okresu. Během soboty panovalo aprílové počasí, foukal silný vítr, který znemožňoval hrát důstojný fotbal. Domácí začali první poločas proti větru a paradoxně se dostali do vedení a dokonce dvoubrankového. Nejprve se důrazem prosadil Holčapek v 9.minutě a po něm ve 12.min.Balík M., který obešel tři hráče a po té i brankaře a do prázdné brány skóroval - 2:0. Hosté podporováni větrem, měli územní převahu, Dřevojana v bráně ale důkladně neprověřili. Musel pouze zasahovat při několika centrech před bránu. Ve druhém poločase se síly vyrovnali. Domácí polevili a hosté se pokusili vstřelit kontaktní branku. Na svém místě byl Dřevojan hned ve 49.minutě, kdy zasahoval při střele na přední tyč. Hosté domácí zaskočili svojí aktivitou, ale bojovností se domácí hostům postupem času vyrovnali. Pomohla k tomu i branka Petříčka L. v 52.min., kdy se po jeho střele červenal hostující brankař. Pustil totiž míč pod svým tělem do sítě – 3:0. Domácí hráli v klidu a přestože si vypracovali řadu šancí, skóre se už neměnilo. Nejblíže brance byl Holčapek a Petříček L., netrefili však bránu, nebo v druhém případě stála v cestě do sítě míči branková konstrukce.

Dřevojan – Balík J., Binder, Kvinta, Vyklický, Franc (Semotam), Balík M. (Vala R.), Fiedler L., Petříček L., Holčapek, Černý (Fruhwirt)

Publikováno 8. 8. 2014 8:26