Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 "A"

Novější 1 3

14. kolo Micmanice - Mikulovice 5:4 (5:0)

Datum konání: 17. 6. 2012

B: 60.Princ, 66.Cakl R., 75. Balík M., 89. Fiala R.

Zápas se hrál za úmorného tepla a hlavně oběma mužstvům o nic nešlo. Proto poločasový výsledek byl takový jaký byl. Hosté hráli bez pohybu, nasazení a proto hned ve 3.min.měli šanci domácí, když Elis ve spolupráci s Caklem D. střelu odkopli do bezpečí. Hosté se nenechali zahanbit, ale ve 14.minute dobře vypadají kombinační akci Prince s Balíkem, zastavil praporek asistenta rozhodčího u něhož končilo víc takových akcí. Naopak z protiútoku musel opět zasahovat Elis. Útočnou akcí kontrovali opět hosté, tentokrát v 15.min. a nebyla malá. Po Princově bodle, musel na zem domácí brankař a konečky prstů vytlačit míč na roh. Úvodní čtvrt hodinku plnou šancí na obou stranách, zakončili domácí tentokrát povedenou akcí. Hosté při rozehraném rohu nastřelili domácí, ti se vydali do protiútoku a po individuální akci v 16.min., domácí vedli 1:0. Podobná situace jako u prvního gólu byla i u druhého. Cakl R. rozehrával ve 32.min. přímý kop, našel osamoceného Prince, který v domnění, že se bude kopat penalta za ruku, přestal na chvíli hrát a po té se dostal do nevýhodného postavení a mířil vedle tyče. Po odkopu následovala křídelní akce a přihrávka před bránu Elise domácích, kde nabíhající domácí hráč, nedal Elisovi šanci – 2:0. Hned ve 35.min.se po autovém vhazování, dostal míč k domácímu útočníku a ten pěknou střelou do šibenice, poslal domácí do tříbrankového vedení – 3:0. To ale nebylo vše. Ve 43.a 45.minutě si vybral slabší chvilku Elis. Nejprve pustil pod rukou střelu na přední tyč a po té neodhadl odskok míče, který po nákopu domácích, ho přeskočil a bylo 5:0. Druhý poločas měl opačný charakter a domácí byli pod tlakem hostujících ofenzivních akcích. Zasloužený gól si připsali domácí až ve 35.min., kdy připravil Komenda přihrávku pro Prince a bylo v 60.min.5:1. V 66.min.už 5:2, když měl po zpracování míče Prince možnost Cakl R.třikrát vystřelit na domácího brankaře za s sebou a až na potřetí kapituloval. Hosté i nadále stahovali domácí náskok. V 72.min. ještě Balík M. přestřelil vyraženou střelu brankaře, ale v 75.min. se už dočkal, když si Princ na brankové čáře pohrál s domácím brankařem a naservíroval Balíkovi M., míč před prázdnou bránu – 5:3. To už domácí tušili, že budou mít problém s výsledkem. Urputně ale bránili a i přes řadu brankových příležitostí, skončila v síti až ta z 89.min. z kopačky Fialy do odkryté brány po přihrávce Balíka M. Střely hostujících hráčů končily mimo tyče a nebo chtěli dát branku do prázdné brány, nic z toho se jim už nepodařilo, a tak po katastrofálním poločase, si body nezasloužili. Útěchou je pozitivní výkon Balíka J., který nastoupil do druhého poločasu.

Sestava: Elis - Cakl D., Fiala, Nadaský, Urbánek – Šálek (Petříček L.), Balík M., Cakl R., Princ, Holčapek (45.Balík J.).

Publikováno 7. 8. 2014 12:48

26. kolo Mikulovice - Hostim 5:0 (2:0)

Datum konání: 10. 6. 2012

B: 18., 63., 86. Cakl J., 10. Princ, 82. Balík M.

Hosté s mladým ambiciózním týmem, se předvedli v dobrém světle na trávníku druhého celku tabulky. Úvod utkání byl vyrovnaný, hosté bojovností eliminovali ofenzivu domácích a dostávali se do dobrých šancí, které si vypracovali. První šanci měl ale Princ, který ve 4.min. trefil hlavičkou břevno po rohu. Pak zahrozili, zejména po standartních situacích hosté. Elis byl na místě. Do vedení šli domácí v 10.min., kdy dostali výhodu pokutového kopu za ruku v šestnáctce, Princ ji bezpečně proměnil a bylo - 1:0. Vyrovnáno mohlo být ve 14.minutě, kdy hostující útočník přestřelil ve vyložené šanci bránu. Z protiútoku dopadla stejně šance Cakla R., ten pro změnu minul bránu střelou po zemi. Radost na tváře domácích hráčů, přinesla střela Cakla J. z 30ti metrů v 18.minutě, která skončila v síti – 2:0. Hosté se snažili o vstřelení branky, která by znamenala snížení a naději na bodový zisk. Jejich střely končili na bránících obráncích, nebo v rukavicích Elise, kterého ohrožoval po rohových kopech vysoký Petříček. Ve 24.min.měli velkou šanci Cakl R. s Komendou, prvně jmenovaný špatně nahrál a hosté dostali možnost k protiútoku, který zastavil Cakl D. Další šance měli hosté v rozmezí 28.a 30.min., kdy zahrávali přímý volný kop, oba ale nad bránu. Po chybě v rozehrávce Hrušky, vyběhl Elis za šestnáctku ve snaze odkopnout míč, dotírající útočník ale donutil Cakla D. k odkopu na roh a následovala nepříjemná srážka, která nakonec nebyla tak hrůzostrašná, jak zprvu vypadala. Poločas uzavřela šance Krčmáře, který postupoval sám na brankaře, ale kličkou se dostal do míst, kam se vracel obránce a míč mu odkopl na roh. Domácí druhý poločas ovládli a vypracovali si šance pouze oni. Hned na úvod mlčela píšťalka rozhodčího po zákroku na Fialy, který by musel být oceněn penaltou. V 51.min.nastřelil ve vyložené příležitosti brankaře Komenda. V 53.min.se uvolnil do další vyložené šance Krčmář, netrefil ale bránu. Druhou příležitost si vypracoval Fiala po přihrávce Prince, trefil pouze boční síť hostující brány. Branka přišla v 63.min.po centru Nadaského. Míč se dostal k Caklovi J. a ten osamocený ve vápně trefil k tyči přesně - 3:0. Po té se do hry dostali Balík a Šálek, kteří hru oživili a připravili další dva góly. Balík vybojoval v 82.min.míč na obránci, narazil si s Princem a bezpečně zakončil – 4:0. Jednu z nejhezčích akcí v 86.minutě připravili Balík se Šálkem, na jejím konci byla přihrávka na Cakla J., který završil hattrick. – 5:0.

Sestava: Elis - Cakl D., Urbánek, Nadaský, Hruška – Fiala (82.Petříček), Cakl R., Cakl J., Komenda (68. Šálek), Krčmář (75. Balík M.), Princ.

Publikováno 7. 8. 2014 12:47

25. kolo Mramotice - Mikulovice 1:6 (1:3)

Datum konání: 3. 6. 2012

B: 41., 47., 85. Princ, 69. Krčmář, 27. Cakl J., 45. Balík M.

Hosté měli k dispozici kompletní sestavu, naopak domácí trenér postrádal řadu opor pro zranění. Průběh utkání tomu tak i odpovídal. Hrálo se převážně pod taktovkou hostujících hráčů, kteří si od počátku vypracovali brankové příležitosti, které by si zasloužili skončit v síti. Hosté jako první ohrozili domácí bránu v 7.min.po rohu hlavičkoval Princ a o minutu později ze stejné situace, pálil Cakl R. Brankař domácích byl vždy pozorný. Domácí se osmělili v 10.min., kdy jako máslem prošli až do dobré střelecké pozice z hranice šestnáctky, ránu Elis bravurně vytěsnil na rohový kop. Hosté po tomto momentu působili zakřiknutě a tak domácí šli do vedení. Konkrétně v 16.min., kdy zakončili protiútok po rohovém kopu střelou k tyči – 1:0. Hned po rozehře zakládal po levé straně akci Balík, našel Cakla, jeho střela neměla razanci. Branky se hosté dočkali ve 27.min.po kombinační akci Balíka, Prince a Cakla J., jehož střelu tečoval domácí obránce na tyč a do brány – 1:1. Aktivita hostů nepřestávala a Krčmář mohl poslat hosty do vedení, míč se mu ale před zakončením rozskákal a po té jej minul. Ve 41.min.zahrával přímý kop Cakl J. z 35metrů, překvapivě jej rozehrál na Prince, který si s nabídnutou šancí poradil – 1:2. Hosté si udržovali územní převahu a do šatny chtěli odejít za jednogólového vedení. To se jim splnilo a naopak ještě přidali další branku ve 45.min. po autovém vhazování do šestnáctky se prosadil, za notného přispění domácího obránce, který hlavou míč prodloužil, Balík M. do opuštěné brány – 1:3.

Druhý poločas začali hosté dobře. V 47.min.po autovém vhazování Krčmáře na Prince, se druhý jmenovaný prosadil v souboji se stoperem domácích a postupoval sám na brankaře, kterému střelou bodlem k tyči, nedal šanci – 1:4. Domácí mohli výsledek snížit v 53.min.po nedorozumění Hrušky s Caklem D. v rozehrávce, domácí chybu využili pouze ke střele z dálky. Na druhé straně nedal 100% šanci opět Princ, když přestřelil. V 61.min.měl další obrovskou šanci Krčmář, střelou po zemi těsně minul. Dočkal se v 69.min., kdy po výkopu Elise, řítil sám na brankaře a tentokrát se s přehledem prosadil – 1:5. Domácí druhý poločas hráli lepší fotbal, branky se ale nedočkali. Naopak se prosadil v 85.min.opět Princ po rohovém kopu – 1:6. Hosté si dvě kola před koncem zajistili druhou příčku v tabulce.

Sestava: Elis - Cakl D.(75.Petříček L.), Nadaský (44.Komenda), Urbánek M., Hruška, Fiala,  Cakl R., Balík M., Princ, Krčmář.

Publikováno 7. 8. 2014 12:46

24. kolo Mikulovice - Těšetice 8:2 (4:1)

Datum konání: 27. 5. 2012

B: 22., 30., 78. Princ, 21., 50. Cakl J., 70., 80. Krčmář, 43. Cakl R.

Domácí hostili třetí tým tabulky, který by v případě výhry, snížil bodovou ztrátu právě na domácí. Utkání začali lépe hosté, kteří hýřili aktivitou, měli míč častěji na kopačkách a dokonce ohrozili domácí svatyni. Nejprve se na levé straně uvolnil přes Fialy hostující záložník a jeho střela skončila těsně vedle. Po něm zkoušel rozvlnit síť Elisovy branky Polický střelou ze šestnáctky. Domácí se snažili aktivitou směrem dopředu útočně naladěné hosty utlumit. To se jim nepřesností v kombinaci nedařilo a po dvou varovných pokusech hostů, přišel trest v podobě branky. Po autovém vhazování ve 14.min.se dostal k míči Polický, přihrál do šestnáctky volnému Bártovi, který z úhlu střelou na bližší tyč otevřel skóre – 0:1. Domácí se snažili hrát svou hru a postupem času získávali na převaze. Psychickou výhodu získali ve 21.min., kdy Princ udržel míč nahrál nabíhajícímu Caklovi, jehož tečovaná střela skončila za zády brankaře hostí – 1:1. Hned po rozehře hostů, založil akci Cakl D. přihrávkou na Cakla J.a ten oplatil přihrávku Princovi ve 22.min. – 2:1. Domácí hru opanovali a do přestávky, ve 30.min., připravil Fiala po křídelní akci druhý gól pro Prince před prázdnou branku – 3:1 a po ose Krčmář, Princ, Cakl R., vedl čtvrtý gól do sítě Těšetic ve 43.min. – 4:1. Pro domácí se ale mohl zápas vyvíjet podstatně hůře, to kdyby Elis nezlikvidoval obrovskou šanci hostujícího záložníka, který postupoval sám na bránu. Domácí svůj brankostroj nezastavili ani po přestávce a hned v 50.min.nejprve vybídl ke skórování Fialy Krčmář, kterého v obrovské příležitosti neposlechl míč a po nepovedené střele alespoň připravil branku pro Cakla J. – 5:1. Pak domácí polevili a hosté převzali aktivitu na svou stranu, což vyústilo nejenom v branku Zimmermanna v 65.min.na 5:2, ale i ve vypracování dalších brankových příležitostí. Domácí ale zbraně nesložili, a v 70.min. přihrál Nadaský do pokutového území Krčmářovi, který se v situacích jeden na jednoho vyzná a nedal brankaři šanci – 6:2. Aktivní Hruška připravil v 78.min. po křídle další lahůdku pro Prince, který tak dlouho čekal se zakončením, až míč zásluhou obětavosti obránců, málem v síti neskončil – 7:2 a o dvě minuty později si vychutnal souboj s obráncem opět Krčmář a byl úspěšný i proti brankařovi – 80.min. 8:2. Obě mužstva už pouze sporadicky zápas dohráli.

Sestava: Elis - Cakl D., Urbánek, Nadaský, Hruška – Fiala (71.Komenda),  Cakl R., Cakl J., Kříž (27. Šálek), Krčmář (84.Petříček L.), Princ.

Publikováno 7. 8. 2014 12:45

23. kolo Chvalovice - Mikulovice 3:1 (2:1)

Datum konání: 20. 5. 2012

B: 34. Princ

V sobotním odpoledni se mohlo rozhodnout o prvním postupujícím  do Okresního přeboru. O zápas s podivem nebyl příliš velký divácký zájem, možná proto, že se hrálo už v 15 hodin kvůli zápasu hokejové reprezentace. Utkání začali lépe domácí, hned ve třetí minutě mohli využít špatného zpracování míče Fialou  na půlící čáře, k rychlému brejku, chybu ale ještě Vyorálek brankou nepotrestal, zaskvěl se Elis v bráně. Ta přišla ve 13.minutě, kdy se vyhnul domácí Kapitán ofsajdu a připravil přesnou přihrávkou gól pro Vyorálka, který si naběhl před bránu – 1:0.  To ale nebylo vše. Hned v 15.minutě zahrával nakrátko roh Nadaský s Caklem, úmysl vystihli domácí obránci a založili protiútok, který končil přihrávkou na Vyorálka. Rozhodčí  správně neodpískal ofsajd Vyorálkovi, který nejprve v domnění, že bude rozhodčí pískat přestal hrát spolu se všemi ostatními, ale po té co píšťalka nezazněla, dokončil akci lobem nad vyběhnuvším Elisem – 2:0. U obou situací měl asistent rozhodčího, praporek nad hlavou. Domácí hru kontrolovali a hosté těžko získávali míč na své kopačky. Pokud se tak stalo, rychle o něj přišli svým špatným pohybem. Naději na bodový zisk oživili ve 34.minutě. Krčmářovi nesedla střela v šestnáctce, dostala se k úplně volnému Princovi, který míč z „voleje“ netrefil, ale opakovaná střela nachytala domácího brankaře na hruškách, neboť mu míč prošel jak mezi rukama tak nohama za brankovou čáru – 2:1. Domácí mohli jít do šaten opět s dvoubrankovým náskokem, proti byl ale Nadaský, který vykopl před dobíhajícím Kapitánem míč do bezpečí. Druhá půle se vyvíjela stejně jako první. Domácí měli šance na navýšení skóre, jejich špatná koncovka a nebo Elis, dávali naději hostům. Ti mohli vyrovnat po akci, na jejímž konci byl Fiala, ten ale pro signalizaci a odpískání ofsajdu nemohl samostatný únik zakončit. Naopak domácí využili další ze svých akcí a po křídelní akci a zpětné přihrávce, skóroval Jakub střelou ze šestnáctky do protipohybu Elise – 3:1. Hosté mohli snížit po rozehraném přímém kopu, byl z toho pouze roh a po něm trefil osamocený Princ záda domácího obránce. Domácí využívali Zifčáka k zakládání většiny svých akcí, ten svoji rychlostí dělal obraně problémy a ve většině akcí i Elisovi. Ten postupem času měl tolik úspěšných zákroků, že by hosté odjížděli s větším mankem. Domácí si vítězství zasloužili a jsou prvními postupujícími.

Sestava: Elis - Cakl D., Nadaský (Petříček L.), Urbánek M., Hruška, Fiala,  Cakl R., Kříž, Princ, Balík (51. Komenda), Krčmář (Šálek).

Publikováno 7. 8. 2014 12:44

22. kolo Mikulovice - Pavlice 10:0 (6:0)

Datum konání: 13. 5. 2012

B: 12., 16., 82. Princ, 22., 67., 78. Cakl J., 20., 55. Krčmář, 18. Nadaský, 36. Cakl R.

Domácí hostili poslední tým tabulky, který neměl na svém kontě ani bod. Utkání naplnilo papírové předpoklady a poločasové skóre naznačilo, jak se průběh utkání vyvíjel. Hosté hráli v obměněné sestavě, oproti domácímu utkání, přesto odvedli hluboce podprůměrný výkon. Diváci, kteří navštívili utkání, nemuseli litovali toho, že oželili televizní hokejové utkání naší reprezentace s Ruskem, viděli totiž deset branek, které historie klubu dlouho nepamatuje. Ve druhém poločase neproměněnou penaltou, zabránil Cakl R. ještě většímu debaklu. Faulován byl Princ v 51. min. Domácí zahodili ještě další vyložené brankové příležitosti. Hosté si nevypracovali žádnou brankovou příležitost, i když úvodní desetiminutovka se odehrála před domácím Elisem, který musel nahradit z tréninku zraněného Vaňka. Jednalo se ale pouze o sporadickou převahu, která díky nepřesně zahraným standartním situacím, na úvod rozehřálo domácí obranu i s Elisem. Po té se domácí dostali do kombinace a dominovali po zbytek utkání.

Sestava: Elis - Cakl D., Urbánek, Nadaský, Hruška – Komenda (46. Kříž),  Cakl R., Cakl J., Fiala (46. Šálek), Krčmář (82. Fiedler L.), Princ.

Publikováno 7. 8. 2014 12:43

21. kolo Krhovice - Mikulovice 1:3 (1:1)

Datum konání: 6. 5. 2012

B: 27. Komenda, 45. Cakl D.pen., 81. Princ

Domácí překvapivě vyhráli první vzájemný zápas, a proto se čekal pro hosty velmi těžký zápas. Tak to i bylo. Domácí na svém hřišti, pokud se ploše, na které se hrálo, dá hřiště říkat, hráli tvrdý, agresivní fotbal, podporovaný přítomnými diváky, kterých se sešlo přibližně padesát. Tento systém domácích se zakládal na nakopávaných míčích na útočníky nebo záložníky. Pokud chtěli hosté přemýšlet nad bodovým ziskem, museli se hře přizpůsobit, neboť terén vylučoval jakoukoliv kombinační hru. Na hráčích hostů bylo znát lepší individuální kvalita zejména, když měli míč na noze a situace jim dovolila kombinovat. Jinak pozorně bránili a u nakopávaných míčů byli dříve, než domácí. Nejvytíženějšími posty byli útočníci, ti měli za úkol udržet míč na kopačkách a připravit šance pro své spoluhráče. Proto měl Princ s Balíkem hodně práce a díky faulům si vypracovali nadějné příležitosti ke vstřelení branky. Zahrávali řadu rohových kopů a vhazovali dlouhé auty, se kterými měla domácí obrana plné ruce i nohy práce. Z nich pramenily šance Balíka, jehož střela měla brankové parametry, avšak skončila na jednom z obránců, jenž střelu vytěsnil a Kříž napálil odražený míč rovněž vedle brány. Bránu trefil Fiala, míč brankař vyrazil a dobíhající Komenda ve 27.min. poslal hosty do vedení - 0:1. Obraz hry se nezměnil, skóre ale ano. Domácí se dostali do první velké šance, když přihrávkou do šestnáctky uvolnil domácí záložník Vaculík a ten ve 40.min. překonal se štěstím vyběhnuvšího Elise – 1:1. Hosté ale ve 45.minutě strhli vedení na svou stranu a to zásluhou Prince, který byl v šestnáctce nešetrně faulován a Cakl D. jistě proměněnou penaltou dal spoluhráčům klid do přestávky – 1:2. Druhá půle byla ve znamení snahy domácích o vyrovnání. Zvýšili tlak a zásluhou faulů a měli dobré příležitosti. Tu největší měli po standartní situaci, zahranou na bližší tyč, kam zaběhl domácí Zálešák, který ale dobrou šanci nevyužil. Další dobrou šanci měli opět z přímého kopu z hranice šestnáctky, Elis byl pozorný. Hosté ale samozřejmě bez šancí také nebyli. Zejména Princ a Balík šli sami na brankaře, soustředit se ale museli více na krocení míče u kopaček, jak na to jak s nabídnutou šancí naloží. Šance končily na brankaři, nebo vedle brány, stejně tak pokus Cakla R., který se uvolnil od autové čáry a technickou střelou vysoko přestřelil. Stejně dopadl pokus Fialy po rohu. Klid vnesl na kopačky hostům Princ, který proměnil sólový nájezd z 81.min. – 1:3. Hosté už domácím nedovolili ohrozit Elise a zaslouženě si odváží důležité tři body.

Sestava: Elis - Cakl D., Nadaský, Urbánek M., Hruška, Komenda, Cakl R., Kříž, Fiala, Princ, Balík M.(Vaněk).

Publikováno 7. 8. 2014 12:42

20. kolo Mikulovice - Slup 1:0 (1:0)

Datum konání: 29. 4. 2012

B: 3. Balík M.

Domácí bojují se slátanou sestavou o cenné body zaručující druhé místo tabulky. V útoku dostal svoji šanci Balík M., který se odvděčil trenérovi za důvěru hned ve 3.minutě brankou. Lví podíl na ni má levá strana domácí formace. Kombinační útok založil Urbánek přes Prince a na jeho konci se prosadil přes dva hráče Balík M., který vyzrál i nad vyběhnuvším brankařem – 1:0. Domácí se snažili držet míč na kopačkách a hosty, kterým kombinační hra nebyla rovněž cizí, přehrát. Vedoucí gól je příliš uklidnil a hosté rychle hru vyrovnali a přihrávkami za obranu využívali rychlé útočné duo, k ohrožení Elise v bráně domácích. Ten se zaskvěl po standartní situaci, kdy nadvakrát nepříjemnou střelu chytil. Domácí hrající se silným větrem v zádech, nakopávali míče na útočníky Prince s Balíkem, kteří se s hostující obranou prali statečně. Přicházeli standartní situace, po kterých chyběl moment překvapení. Ten nepřišel ani z jedné strany, a tak se odcházelo do šaten za jednobrankového vedení domácích. Druhá půle byla pro domácí hráče nezáživná a z větší míry si za to mohou sami. Vítr byl dvanáctým hráčem hostů, ale bez pohybu a touhy hrát fotbal, to nejde. Hosté naopak chtěli vyrovnat a svojí aktivitou měli více ze hry. To domácím otevíralo prostor do otevřenější hostující obrany. Vypracovali si dvě obrovské příležitosti. V té první zahráli domácí chytře přímý kop, ale Cakl R. křižnou střelou branku netrefil a ani ze svých spoluhráčů na ni nikdo nedosáhl. Po té druhé už domácí křičeli gól, jenomže pro údajný ofsajd, branka neplatila. Domácím zatrnulo po hlavičce Urbánka na Elise, kterou hostující útočník vystihl, Elis ale svým zákrokem šanci zlikvidoval. Vyrovnat mohli hosté po dorážce z hranice šestnáctky, trestuhodně netrefili bránu. A když zastavil gólovou radost hostům v 90.minutě zvednutý praporek asistenta rozhodčího, odešli ze hřiště spokojenější domácí.

Sestava: Elis - Cakl D., Urbánek, Nadaský, Hruška – Kříž (Petříček L.), Cakl R., Krčmář (57.Komenda), Fiala (90.Fiedler L.), Balík M., Princ.

Publikováno 7. 8. 2014 12:41

19. kolo Hatě - Mikulovice 2:2 (0:1)

Datum konání: 21. 4. 2012

B: 30. Princ, 76.Cakl R.

Sobotní zápas začali lépe domácí. Ti lépe kombinovali a měli jednu obrovskou šanci, dorážka místo do odkryté brány, směřovala nad bránu. Hosté se sehrávali déle a od poloviny poločasu se začali prosazovat více i v útoku, a to Krčmářem, který se posunul do středu zálohy. Střela mu ale nesedla a šla napříč bránou do zámezí. Hosté se dočkali ve 30. minutě zásluhou Prince, který proměnil pokutový kop za faul na Fialy - 0:1. Do poločasu i přes náznak šancí, domácí výsledek nezměnili. Do druhého vstoupili lépe domácí a po úvodním tlaku, vyrovnali. Po autovém vhazování přišel centr do malého vápna, kde nikým nekrytý hráč domácích hlavou chytře vyrovnal - 1:1 ve 49. minutě. Hosté se s remízou nespokojili a snažili se domácí kombinační hrou přehrát. To se jim dařilo, ale museli dávat pozor na brejky domácích, kteří se opírali o zkušenosti útočníka Štavy, který připravoval šance domácím, nebo se do nich dostával sám. Svoji útočnou převahu mohli hosté zúročit v 64.min., kdy nařídil dobře pískající rozhodčí Svoboda, druhou penaltu po faulu na Fialy. Cakl R. s nabídnutou šancí pohrdl a naopak nechal vyniknout domácího brankaře, který penaltu chytil. Reparát, tentokrát úspěšný, složil Cakl R. v 76.minutě. Zahrával totiž přímý kop po faulu na Prince a mířil přesně k tyči - 1:2. Hosté po brance měli několik nadějných příležitostí, ty ale k přímému ohrožení domácí brány nevedly. Tu největší neproměnil Princ, který odražený míč v šestnáctce, napálil přízemní střelou mimo tyče. Domácí v posledních minutách hráli všechny míče na své útočníky, kteří podstupovali důrazné souboje s hostující obranou. Ta tlaku podlehla v poslední minutě utkání, kdy odkopnutý míč brankařem, prošel nedůrazem obrany na Petrovku, který zakončil samostatný průnik brankou – 2:2. K tomuto momentu nemuselo dojít, to kdyby ocenil rozhodčí faul na Prince, který by v době největšího náporu domácích postupoval sám na brankaře, červenou kartou na místo žluté.

Sestava: Elis - Cakl D., Nadaský, Urbánek M.,Hruška, Komenda(Petříček L.), Cakl R., Krčmář (Balík M.), Šálek M.(44.Kříž), Fiala, Princ.

Publikováno 7. 8. 2014 12:39

18. kolo Mikulovice - Štítary 1:2 (1:2)

Datum konání: 15. 4. 2012

B: 7. Caha M.

Domácí přivítali celek, který zaznamenal dobrý vstup do jarních bojů. Úvod nenasvědčoval, že by měli mít domácí na svém trávníku se soupeřem problém. Utkání měli pod kontrolou a kombinační hrou, založenou na rychlých přihrávkách. Na proměněnou šanci nemuseli diváci dlouho čekat. Už v sedmé minutě zavěsil přihrávku pod břevno Caha, který pro zranění třísel, nastoupil k prvnímu utkání za Mikulovice – 1:0. Hosté měli hru založenou na úporné obraně a na dvou hráčích v útočném pojetí. Odkopy na ně směřovali a vynucenými fauly, si vypracovávali standartní situace. Jednu z nich ve 22.min. proměnil Fiala střelou přes zeď - 1:1. Domácí od té doby začali hrát pod útlumem a strachem hru tvořit. Hosté naopak této situace využívali a hrozili na díky nakopávaným míčům na útočníka Parůžka, který svou postavou domácím v obraně dělal potíže. Jednu ze svých šancí využil, když zakončil svůj samostatný únik střelou nad vyběhnuvšího Vaňka 1:2. Domácí bez šancí nebyli, ale nestálo při nich štěstí. Druhá půle se vyvíjela stejně jako ta první. Byla to jednostranná záležitost domácích se stejným průběhem. Domácím se zranil v 65.min. Caha a ze hry musel odstoupit. To mělo dopad i na ofenzivní plány domácích. Přesto se domácí dostávali do obrovských šancí, které hosté, nutno podotknout, hasili mnohdy zásluhou štěstí. Vyjmenovat je všechny, by zabralo velký prostor na této stránce, proto je prohra obrovskou ztrátou vzhledem k vývoji hry. Domácí se domáhali v zoufalém tlaku v závěru penalty, po zákroku obránce na Cakla J. Rozhodčí byl ale jiného názoru.

Sestava: Vaněk - Cakl D., Fiala, Cakl J., Hruška (57.Urbánek M.) – Šálek M. (64.Lichovník), Cakl R., Nadaský, Komenda (78.Petříček), Krčmář, Princ.

Publikováno 7. 8. 2014 12:38