Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2010-2011 > Odehraná kola 2010/11 "A"

26.- kolo Mikulovice - Starý Petřín 3:0 (1:0)

Publikováno 7. 8. 2014 11:40

25. kolo Pavlice - Mikulovice 1:4 (1:0)

Datum konání: 12. 6. 2011

B: Fiala, Nadaský, Princ, Šálek

První poločas byli aktivnější hosté, museli však čelit nepříjemným tvrdým zákrokům domácích obránců. Rozhodčí je netrestal, a proto po zbytek utkání byla mnohdy atmosféra vypjatá. Hosté byli lepší, neměli ale v koncovce štěstí a nebo držel domácí, výbornými zákroky brankař. Po několika neproměněných šancí hostí, dostali výhodu pokutového kopu domácí. Komenda fauloval pronikajícího útočníka a nařízenou penaltou, kterou proměnil Holík ranou doprostřed brány, otevřeli domácí brankový účet utkání. To ještě netušili, že to byla branka z jejich strany poslední. Hosté se snažili vyrovnat a šance rozhodně tomu odpovídaly. Postupně je zahazovali Princ, Fiala a Cakl R. Při domácích stálo štěstí, neboť dvakrát hosté ze skrumáže nedokázali prostřelit hradbu těl domácích. Druhá půle začala pro hosty tím nejlepším možným způsobem. Ve 47.min.vystřelil Fiala a jeho střelu tečoval za bezradného brankaře Holík - 1:1. Hostům branka přidala na sebevědomí a přišla i druhá branka. Nadaský se opřel v 54.min.do míče a 1:2. Domácí sice přidali, jejich aktivita, byla ale bezzubá, naopak Princ se po pěkné akci prosadil střelou napříč brány – 1:3. Domácí když už se dostali do střelecké pozice, létali jejich střely daleko od brankové konstrukce. Naopak hosté ještě v 89.min.Šálkem přidali čtvrtý gól a zaslouženě vyhráli.

Vaněk – Cakl D., Hruška, Lichovník (Kříž), Hellinger, Nadaský, Komenda (Šálek), Krčmář, Fiala, Princ, Cakl R.

Publikováno 7. 8. 2014 11:38

24. kolo Mikulovice - Mramotice 1:0 (0:0)

Datum konání: 5. 6. 2011

B: Fiala

Hosté se představili jako jeden z nejlepších týmů, které se na novém travnatém hřišti pohybovali, avšak bez šance na gól. Sice se dostávali do slušných pozic, střely mířily nad bránu.. Domácím chyběl pouze Černík, Princ už byl k dispozici a v útočném pojetí mužstva to bylo znát. První šanci si domácí vypracovali z rohového kopu. Hlavičkoval Fiala, míč na brankové čáře zastavil hostující hráč. Stejný hráč střelou po centru Cakla R. se mohl radovat, brankař ale reflexivně zasáhl. Do šance se dostal i Cakl D. z pozice stopera, to když se k němu na půlící čáře dostal odražený míč po rohu, s ním se dostal bez ataku až ke střele z 30ti metrů, brankař byl ale dobře postavený a míč chytil. Poslední obrovskou šanci prvního poločasu měl Fiala, zachoval se ale sobecky a nevyužil s ním nabíhajícího Prince, který by dal gól do prázdné brány. Únik po levé straně zakončil sám z velkého úhlu. Aktivita domácích neutuchala ani po změně stran. Nejprve měli šanci domácí, střelu Cakla J.vyrazil brankař reflexivně nohou. Pak ale měli největší a jedinou šanci hosté. Po chybě Lichovníka měli hosté výhodu samostatného nájezdu, hostující záložník ale netrefil bránu před vybíhajícím Vaňkem. To domácí neovlivnilo a aktivitou si vytvářeli šance. Další měl dobře hrající Krčmář, ten narazil v šestnáctce Fialovi, ten ale mířil těsně nad. V 61.min.se konečně domácí mohli s fanoušky radovat. Po přímém kopu, našel hlavu Fialy, Cakl D. a bylo 1:0. Podobná situace jako v na konci prvního poločasu, se domácím naskytla opět a ve stejném obsazení. Fiala postupoval do šestnáctky, kde čekal volný Princ, akce skončila zákrokem brankaře na rohový kop. Po něm měl šanci Komenda a opět zasahoval brankař. O vstřelení branky se pokoušel Nadaský, ten ale pro změnu minul. Zápas se dohrával za převahy hostů, kteří se pokoušeli vyrovnat. K ničemu takovému nedošlo a domácí tak zvítězili nejtěsnějším rozdílem.

Vaněk – Cakl D., Hruška, Lichovník (Kříž), Nadaský, Komenda, Cakl J., Krčmář (Balík J.), Fiala, Princ, Cakl R.

Publikováno 7. 8. 2014 11:37

23. kolo Hatě - Mikulovice 1:0 (0:0)

Datum konání: 29. 5. 2011

B:

Pro diváky nudný nezáživný fotbal, bez toho nejdůležitějšího, šancí a branek. Hosté v roli favorita nezklamali, i bez Prince byli aktivnější než domácí. Před šestnáctkou, jako by ale nevěděli co s míčem a když přišla střela, byla tak nepřesná, že nestačili mnohdy ani zábrany. Z aktivity vytěžili hosté pouze jednu šanci volající po brance. Cakl R.ve 39.min.našel hlavu Šálka, ten ale v dobré pozici minul. Hosté si z územní převahy více brankových příležitostí nevypracovali. Na druhé straně domácí pořádně zaměstnali Vaňka až ve 45.min. dalekonosnou střelou, kterou s námahou vytěsnil nad bránu. Do té doby nevyužili chyb v rozehrávce hostujících obránců. Druhá půle byla podobná té první. Hosté hýřili aktivitou, ale špatným pohybem, o míč přicházeli a to byla voda na mlýn domácích. Ti byli oproti prvnímu poločasu aktivnější a nebýt Vaňka, prohrávali by dříve, nebo větším rozdílem. V 58.min. po špatné přihrávce Lichovníka na Cakla D., postupoval domácí útočník sám na brankaře, minul bránu. Na opačné straně prošel Komenda do šestnáctky, našel Krčmáře, který nedal a dorážející Komenda dopadl stejně tak. Hned z protiútoku zachraňoval po střele domácích Vaněk. Ten se zapotil i po střele v 69.min. a v 74.min., kdy postupoval domácí záložník sám po pravé straně hřiště, jeho střela skončila ale v rukavicích Vaňka. V 77. min. spálili domácí obrovskou příležitost, kdy šli sami dva na Vaňka, ti se ale špatnými přihrávkami dostali do nevýhodné střelecké pozice a vracející se Lichovník, odkopl míč na roh. Po něm se míč dostal k domácím, kteří pod padajícím Vaňkem, rozvlnili síť – 1:0 v 78.min. Od té doby se domácí bránili ale obrana nedovolila hostům vyrovnat, a tak domácí opustili hřiště spokojenější, protože získali tři body, které si za druhý poločas zasloužili.

Vaněk – Cakl D., Hellinger, Hruška, Lichovník, Komenda, Nadaský, Krčmář, Fiala (Petříček L.), Šálek (Balík J.), Cakl R.

Publikováno 7. 8. 2014 11:36

22. kolo Mikulovice - Slup 7:0 (3:0)

Datum konání: 22. 5. 2011

B: Cakl R. 2, Princ 2, Krčmář, Balík, Šálek

Domácí toužili hostům vrátit porážku z posledního vzájemného utkání. Začali dobře a už v 5.min.vedli po brance Cakla R.1:0. Na branku přihrál Princ, který prošel po brankové čáře a nahrál před opuštěnou bránu. Hosté se snažili držet míč na kopačkách, dobrým napadáním ale o něj přicházeli. Když už se dostali kombinací k brance Perličky, dokázala obrana nebezpečné situace s přehledem vyřešit. Do dvoubrankového vedení šli domácí v 10.min., to když si role vyměnili. Na zlatém podnose předložil gól Cakl R. Princovi. Ten míč tělem donesl do prázdné brány 2:0. Domácí byli lepší a ve 41.min.dali na 3:0 opět Caklem R. Brankový rozdíl mohl být větší, za stavu 2:0, nevyužili domácí tři vyložené příležitosti ke vstřelení branky. Druhá půle se odehrávala ve stejné režii. Domácí v pohodovém tempu navyšovali vedení, které se zastavilo na čísle sedm. Ale popořadě. Hned po změně stran, ve 49.min., obešel Krčmář tři obránce v šestnáctce a dal na 4:0 a hned v 51.min.zvyšoval na 5:0 Princ. Za tohoto stavu mohl snížit hostující záložník, ideální přihrávkou od spoluhráče do šestnáctky, získal dobrou střeleckou pozici, zvolil prudkou ránu, která minula bránu. Naopak domácí byli při chuti a střídající Balík J. v 82.min.střelou k tyči, se štěstím vstřelil šestý gól a svůj první v A mužstvu. Další střídající hráč Šálek, uzavřel brankový výčet na 7:0, gólem v 86.min. Domácí jasně a zaslouženě zvítězili.

Perlička (Šálek) – Cakl D., Hellinger, Hruška, Lichovník, Komenda, Nadaský, Krčmář, Fiala, Princ (Balík J.).

Publikováno 7. 8. 2014 11:35

21. kolo Jevišovice "B" - Mikulovice 0:0 (0:0)

Datum konání: 15. 5. 2011

B:

Hrálo se na umělé trávě. Hrstka diváků se branky nedočkala, bylo se ale na co dívat. Úvod patřil domácím, kteří byli aktivnější. Hosté vyrovnali hru, vyložené šance ale ani na jedné straně nepřicházeli. Akce se zakončovaly nepřesnými střelami z uctivé vzdálenosti. Domácí dominovali ve středu hřiště zásluhou kombinační hry. To jim vydrželo do 30.min. Ve 28.min.měl největší šanci utkání Šálek, když sám před brankařem zakončoval centr Cakla D. Míč mířil vysoko nad. Se šancemi se roztrhl po té pytel. Hned z následující akce zazvonila tyč Vaňkovi brány, běžela 30.minuta. Ve 34.hlavičkoval Princ po rohu, bránu však netrefil. Stejný hráč zahodil další šanci, tentokrát hlavou minul míč v dobré pozici. Do konce poločasu ještě vyslal těsně vedle spojnice střelu domácí záložník. Druhá půle byla ve znamení hostů. Důkazem je fakt, že Vaňka neohrozili ze žádné vážné šance. Pracovala dobře obrana, podporovaná dobrou obranou prací záložní řady. Na rozdíl od domácích, ale měli blíže ke vstřelení branky hosté. Hned v 50.min.po rohu hlavičkoval nepřesně v dobré příležitosti Krčmář, za ním ale byl lépe naběhnutý Fiala, k němu ale míč nedoletěl. Následujících 24.min.se odehrávalo ve středu hřiště bez šancí na obou stranách. Závěrečná čtvrthodinka patřila opět hostům. Nadaský střílel po přihrávce Krčmáře těsně vedle, v 80.min.střídající Balík J.mohl rozhodnout, netrefil ale odkrytou bránu z 18ti metrů. Tlak pokračoval a další šanci měl opět Nadaský, který odehrál dobré utkání, využil zaváhání obránce a postupoval sám na domácí bránu, před domácím dobíhajícím obráncem vystřelil do středu brány. Poslední šanci měl Princ, po rohu hlavičkoval do brány, směr míče ale změnil opět hlavou Komenda do břevna. Přestože chyběli Hellinger, Cakl R.a J., odehráli hosté dobré utkání a mohou litovat neproměněných šancí.

Vaněk – Cakl D., Černík, Hruška, Lichovník,Komenda, Nadaský, Krčmář, Fiala, Šálek (Balík J.), Princ.

Publikováno 7. 8. 2014 11:34

20. kolo Mikulovice - Štítary 8:1 (3:0)

Datum konání: 8. 5. 2011

B: Cakl J. 3, Cakl R., Fiala, Šálek, Nadaský, Komenda

Domácí vydřeli ve Štířatech tři body a čekalo se, že hosté budou chtít získat nějaký bod zpět. Hosté se spoléhali na robustního Parůžka, na kterého šla většina nakopnutých míčů. Do dvacáté minuty hosté znepříjemňovali domácí obraně práci, branku ale nedali. Postupem času byl Parůžek v útoku téměř osamocen, domácí ovládli hru a míče se pořádně nedočkal. Domácí začali brankostroj Caklem J., který přesnou střelou ze šestnáctky otevřel skóre. Do poločasu se mohl trefit Kříž, od tyče skončil míč v náruči brankaře. Po centru v těžké pozici hlavičkoval osamocený Princ vedle. Branky se dočkali z kopačky Nadaského, který se trefil podobně jako Cakl J. 2:0. Ve 45.min. dal branku do šatny opět Cakl J., opět přesnou střelou 3:0. Drůha půle měla stejný scénář jako konec první. Domácí měli v držení míč a kombinacemi jasně hosty přehrávali a dávali pěkné branky. Na 4:0 zvyšoval Fiala, jemuž nahrával Princ. Ten se podílel i na pátém gólu domácích, když krátkými přihrávkami na jeden dotyk vyšachovali hostující obranu a nahrávkou před prázdnou bránu, vybídl ke skórování Cakla J., nabídkou nepohrdl a dal třetí branku v zápase. Po té přišlo snížení hostů, když po neodpískaném zákroku na Hrušky, hosté z brankové čáry poslali míč před Vaňkovu bránu na zadní tyč, kde ve skluzu Roupec snížil na 5:1. Domácí to nikterak neovlivnilo a naopak výstavní střelou Cakl R. zvýšil na 6:1. Trefil se i střídající Komenda, který zužitkoval přihrávku Šálka 7:1. Poslední branku dal Šálek po přihrávce Kříže. Samostatný nájezd proměnil 8:1. Domácí jasně hosty přehráli a osmi brankami si připsali další tři body.

Vaněk – Cakl D., Černík, Hellinger (Krčmář), Hruška, Kříž, Nadaský, Cakl R., Fiala, Princ, Komenda (Lichovník).

Publikováno 7. 8. 2014 11:33

19. kolo Únanov "B" - Mikulovice 3:3 (0:2)

Datum konání: 30. 4. 2011

B: Fiala, Komenda, Princ

Utkání celků z opačných pólů tabulky bylo zajímavé až do závěrečného hvizdu. Obraz hry domácích v úvodu zápasu nepůsobil jako od posledního týmu a hostům situaci v záložní řadě domácí notně stěžovali. Přesto si favorit zápasu šance vytvořil a ne malé. Na kopačkách měli gól Fiala, přihrávku adresovanou od Komendy umístil tyči, kde ale stáli připravení obránci, Komenda nevyzrál na výborně chytajícím Hanzálkovi při samostatném nájezdu. Neuspěl ani Cakl J., který třemi prudkými střelami téměř do odkryté brány, pálil vysoko nad. Hosté v té době začali hru ovládat a dočkali se i branky. Míč se při nepovedeném útoku dostal se štěstím ke Komendovi a ten ve 28.min.poslal hosty do vedení 0:1. Hosté předváděli i nadále, jak se nemá řešit zakončení jeden na jednoho. Jmenovitě Cakl R., v obou případech minul těsně bránu. Do dvoubrankového vedení se dostali hosté ve 36.minutě zásluhou Fialy, který střelou ze skrumáže překvapil Hanzálka 0:2. Domácí hrozili ze standardních situací, které končili nepřesným zakončením. Dvoubrankový náskok se začal rozplývat už v 48.min., kdy Hruška zbytečně ztratil míč a následně Šálek fauloval v šestnáctce. Nařízenou penaltu bezpečně proměnil Čapoun 1:2. Domácí snížení „nakoplo“ a  po ztrátě míče při autovém vhazování hostů se naskytla domácím velká šance z rychlého protiútoku, šli sami dva na Perličky, který kapituloval 2:2. To ale nebylo vše z podání domácích, dokonalý obrat dovršil v 69.min.po standardní situaci hlavou Čapoun 3:2, který dovršil hattricku. Hosté, kteří do té doby působili bezradně, se začali vzpamatovávat. Zatlačili domácí hráče před svoji bránu a snažili se vyrovnat. Střídající Kříž dostal přihrávku do šestnáctky, kde hledal Fialy, obrana byla připravená. Kapitulovala v 84.min., Kříž odcentroval na Lichovníka, střela z první mu nesedla, dobíhající Princ ale střelu nasměroval do sítě 3:3.  Hosté v závěru měli šance na otočení utkání, neměli štěstí a naopak mohli i prohrát. Perlička s klidem vyřešil samostatný nájezd dvou hráčů. Další protiútoky domácích končili v ofsajdové pasti hostující obrany.

Perlička – Cakl D., Černík, Hruška, Šálek, Nadaský (Kříž), Fiala, Cakl R., Cakl J.,  Komenda (Lichovník), Princ.

18. kolo Křepice - Mikulovice 0:2 (0:1)

Datum konání: 24. 4. 2011

B: Fiala, Cakl R.

Derby se hrálo před početným publikem, které tvořilo převážně mikulovičtí fanoušci. Před utkáním se zhoršilo počasí a mírně sprchlo, což mělo za následek kluzký terén. Hřiště bylo ve špatném stavu. Neposečené a hrbolaté, pro kombinační hru nevyhovující. Tu chtěli předvést hosté, nakonec ale museli zvolit jednoduchou, přímočarou hru. Hned ve 2.min.se ujali hosté vedení. Míč po sérii přihrávek odcentroval z pravé strany Komenda a Fiala hlavou do protipohybu brankaře poslal hosty do vedení. Po brance byli nebezpeční i domácí, převážně udrželi na kopačkách nakopávané míče a zakončovali je nebezpečnými střelami z hranice šestnáctky. Střely končili naštěstí těsně vedle brány. Klid do hry hostů mohla přinést odpískaná penalta za faul na , tu ale Princ v 35.min.neproměnil. Obraz hry se už do poločasu nezměnil. Druhá půle se odehrávala převážně na půlce domácích, kteří nenašli recept na překonání hostující záložní řady. Hráli tvrdě, což dělalo problém hostům se prosadit. Ubíhající časem docházely domácím síly a hosté toho využili ke zvýšení vedení. Střelcem druhé branky byl Cakl R., kterému nahrával Princ 0:2. V 83.min.si role vyměnili, Cakl R.nahrával Princ skóroval, rozhodčí ale branku pro údajný ofsajd neuznal. Domácí si pořádnou šanci na vstřelení branky nevypracovali, a tak skončilo utkání zaslouženým vítězstvím hostů.

Perlička – Cakl D., Černík, Hruška, Nadaský, Fiala (Kříž), Cakl R., Cakl J.,  Komenda (Lichovník), Krčmář (Šálek), Princ.

Publikováno 7. 8. 2014 11:31

17. kolo Mikulovice - Micmanice 5:0 (4:0)

Datum konání: 17. 4. 2011

B: Princ 2, Fiala 2, Krčmář

Hosté začali zápas kombinační hrou, která ale našla po 12ti minutách konec. Hru ovládli domácí a s tím začali padat i branky. Tu úvodní v 16.min.zaznamenal střelou k tyči Fiala. Domácí hráli uvolněněji a hostům dělal problém získat míč na své kopačky. Spoléhali se na dlouhé míče na mladé útočníky, ti ale byli dobře pokrytí a Vaňka tak neohrozili. Na druhé straně byla na tom obrana hůře. Princ ji překonal hned dvakrát a mohl dát i třetí, zvolil ale nahrávku před prázdnou bránu volnému Fialovi. Druhá půle přinesla zlepšení ve hře hostů. Pasivní hra domácích jim však k tomu pomohla. Micmaničtí měli obrovskou šanci v 55.min., kdy se na Vaňka řítili hned dva hráči, Vaněk dobře zasáhl a držel stále nulu. Ta vydržela i po nepříjemných střelách po chybách domácích. Ti pochopili, že takto hrát nemohou a hrozili i v útoku. Šanci zahodil střídající Krčmář a Princ. V 82.min.se dočkal prvního gólu v dresu Mikulovic, Krčmář, když si pohrál s obránci a do protipohybu brankaře zvýšil na 5:0. Domácí si tři body zasloužili a upevnili si druhé místo v tabulce.

Publikováno 7. 8. 2014 11:29