TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Muži "B" > Sezóna 2010-2011 > Rozlosování

Rozlosování

podzim 2010

datum

kolo

Muži B

So. 14.8.

2.

M. – Konice 16:30

Ne.15.8.

   

So.21.8.

   

Ne.22.8.

3.

Olbramkostel – M. 10:15

hř. Pavlice

So 28.8.

4.

M. – Hl. Mašůvky 16:30

Ne.29.8.

   

So. 4.9.

5.

Slatina – M. 14:00

Ne. 5.9.

   

So. 11.9.

6.

M. – IE Znojmo C 16:00

Ne. 12.9.

   

So. 18.9.

   

Ne. 19.9.

7.

Těšetice – M. 16:00

So. 25.9.

8.

M.- Chvalovice B 10:15

Ne. 26.9.

   

So. 2.10.

9.

Štítaty B – M. 15:30

Ne. 3.10.

   

So. 9.10.

10.

M. – Blížkovice B 15:00

Ne. 10.10.

   

So. 16.10.

   

Ne. 17.10.

11.

Gr.Mýto – M. 15:00

So. 23.10.

12.

M. – Přímětice B 14:30

Ne. 24.10.

   

So. 30.10.

   

Ne. 31.10.

13.

M. – Suchohrdly 14:00

So. 6.11.

1.

M. – Vranov /D. 14:00

Ne. 7.11.

   

So. 14.11.

   

Ne. 15.11.

   

jaro 2011

datum

kolo

Muži B

So. 26.3.

   

Ne.27.3.

14.

Vranov/D. – M. 15:00

 

So.2.4..

   

Ne.3.4.

15.

Konice – M. 15:30

So 9.4.

   

Ne.10.4.

16.

M. - Olbramkostel 15:30

 

So. 16.4.

   

Ne. 17.4.

17.

Hl.Mašůvky - M. 16:00

So. 23.4.

18.

M. - Slatina 16:00

Ne. 24.4.

   

So. 30.4.

19.

IE Znojmo C – M. 13:30

Ne. 1.5.

   

So. 7.5.

20.

M. – Těšetice 16:30

Ne. 8.5

   

So. 14.5.

21.

Chvalovice B - M. 13:00

Ne. 15.5.

   

So. 21.5.

22.

M. - Štítary B 16:30

Ne. 22.5.

   

So. 28.5.

23.

Blížkovice B – M. 16:30

Ne. 29.5.

   

So. 4.6.

24.

M. – Gr.Mýto 16:30

Ne. 5.6.

   

So. 11.6.

   

Ne. 12.6.

25.

Přímětice B - M. 14:00

So. 18.6.

26.

Suchohrdly/Zn. - M. 16:30

hř.Bantice

Menu

Aktuality

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
BASF - The Chemical Company
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina podzim 2017

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 17/18

Rozpis soutěží JMK FS 17/18