Aktuality > Muži "B" > Sezóna 2010-2011 > Odehraná kola 2010/11 "B"

26. kolo Suchohrdly Z.-Mikulovice "B" 2:1 (1:1)

Publikováno 7. 8. 2014 9:08

25. kolo Přímětice "B"-Mikulovice "B" 5:2 (2:2)

Datum konání: 12. 6. 2011

B: Cidlík, Procházka

Domácí rozhodli zápas během třech minut druhého poločasu, kdy dali dvě branky. Hosté nebyli špatným týmem a drželi s domácími vyrovnanou partii. Odpovídal tomu i výsledek 2:2 v poločase. Za stavu 4:2 měli hosté šance na snížení, nebyli v koncovce důrazní.

Petříček  – Urbánek, Fiedler T., Balík J., Urbánek P., Procházka, Cidlík L., Černý R., Komenda, Vyklický, Jílek, Košař.

Publikováno 7. 8. 2014 9:06

24. kolo Mikulovice "B"-Grešlové Mýto 2:1 (2:1)

Datum konání: 4. 6. 2011

B: Komenda, Diviš

Hosté jsou poslední v tabulce. Na hřišti to ale tak nevypadalo. Na úvod hýřili aktivitou domácí. Šance ke vstřelení branky měli ale hosté. Ti z hranice šestnáctky nepříliš prudkou střelou zazvonili na tyč Petříčkovy brány a v polovině první půle po kombinační akci v šestnáctce i na břevno. Domácí po úvodní převaze vstřelili branku po pěkném zpracování míče a následném zakončení Komendem 1:0.  Po obdržené brance se hosté více pohybovali na polovině domácích a po řadě šancí se dočkali vyrovnání, když centr za záda Petříčka usměrnil hlavou hostující Svoboda 1:1. I nadále měli hosté více ze hry, obdrželi ale branku ve 42. min. po chybě brankáře. Tu využil Diviš svým aktivním přístupem 2:1. Druhá půle se odehrávala pod taktovkou hostů, akce obou mužstev se odehrávala pouze od šestnáctky k šestnáctce. Když už se hosté dostali k zakončení, tak gólu zabránila branková konstrukce a to hned ve dvou případech. Domácí dovedli utkání do vítězného konce. Hosté odvedly sympatický výkon a jediné vítězství z podzimu právě nad našim mužstvem nezopakovali.

Petříček  – Urbánek, Klouda (Fiedler T.), Balík J., Urbánek P., Cidlík L., Černý R., Komenda,  Jílek, Košař, Diviš.

Publikováno 7. 8. 2014 9:04

23. kolo (náhr. termín 10.6.2011) Blížkovice - Mikulovice "B" 4:1 (2:1)

Datum konání: 28. 5. 2011

B:

NEHRÁNO PRO NEZPŮSOBILÝ TERÉN ODLOŽENO NA 10.6.2011 OD 18:00.

Vaněk  – Petříček, Klouda (Cidlík), Balík J., Urbánek P., Urbánek M., Cakl J., Procházka, Jílek, Fiedler, Komenda (Košař).

Publikováno 7. 8. 2014 9:03

22. kolo Mikulovice "B"-Štítary "B" 2:0 (0:0)

Datum konání: 21. 5. 2011

B: Košař, Cakl J.

Tropické horko v průběhu utkání vystřídalo jemný občasný déšt, který trávník zvlhčil a hra tak dostala větší spád. Domácí byli lepší celek ale v poločase měli na svém kontě obě mužstva nulu. Ve druhém se už domácí prosadili a ujali se zásluhou Košaře branky. Druhou přidal Cakl J.

Publikováno 7. 8. 2014 9:01

21. kolo Chvalovice "B" - Mikulovice "B" 2:4 (2:3)

Datum konání: 14. 5. 2011

B: Diviš, Urbánek M., Jílek, Procházka

Střetli se sousedé v tabulce. Hosté přijeli v desíti a až za stavu 1:2 doplnil sestavu Fiedler. Domácí hráli bez zájmu a hosté toho využili.

Petříček  – Svoboda, Urbánek P., Klouda, Balík J., Vyklický, Procházka, Urbánek M., Jílek, Diviš, Fiedler

Publikováno 7. 8. 2014 9:00

20. kolo Mikulovice "B" - Těšetice 1:2 (1:2)

Datum konání: 7. 5. 2011

B: Diviš

Přivítali jsme první celek tabulky, který na jaře ztrácí nadějný náskok z podzimu. Domácí jako jediní vyhráli na hřišti v Těšeticích, a tak fanoušci, kteří přišli na utkání, očekávali bodový zisk i tentokrát. Hosté ale ukazovali, proč jsou v čele tabulky. Hráli kombinačně a vytvářeli si šance, které trestuhodně zahazovali. Dočkali se až po centru a hlavičce Stehlíka 0:1. Obraz hry se nezměnil, ale měnilo se skóre. Diviš se vyhnul ofsajdové pasti a samostatný únik s přehledem zakončil 1:1. Hosté ale o pár minut odpověděli brankou díky nepřesné střele, do které naběhl Bárta a poslal míč do sítě 1:2. Druhý poločas už na skóre nic nezměnil, i když branku mohly dát obě mužstva. Domácí špatně řešili rychlé přečíslení, hostům překazil radost dobrými zákroky Petříček, který mohl být za sražení pronikajícího hráče i vyloučen. Hosté zaslouženě získali tři body.

Petříček – Urbánek M., Balík J., Urbánek P., Viklický , Jílek (Svoboda), Cidlík L., Procházka, Košař,  Diviš, Komenda (Klouda).

Publikováno 7. 8. 2014 8:58

19. kolo IE Znojmo "C"-Mikulovice "B" 4:0 (2:0)

Datum konání: 30. 4. 2011

B:

Hosté jeli na hřiště druhého týmu. Zkušený celek nedal hostům šanci. Ti přijeli bez  některých hráčů základní sestavy, přesto o vítězi bylo rozhodnuto už v první půli. Kombinační herní projev domácích naznačoval, jakým směrem se bude utkání ubírat.

Petříček  – Urbánek M., Svoboda, Klouda, Fiedler, Cidlík L., Balík J., , Diviš, Košař. (bude upřesněno)

Publikováno 7. 8. 2014 8:57

18. kolo Mikulovice "B"-Slatina 4:2 (0:1)

Datum konání: 23. 4. 2011

B: Košař 2, Fiedler, Princ

Domácím chyběli někteří hráči, přesto začalo utkání vyrovnaně. Postupem času získavala více ze hry Slatina. Ta měla i dvě obrovské šance, ty skončily těsně vedle brány překonaného Vaňka. Hosté se zaslouženě dočkali po 32.minutách 0:1. Za tohoto stavu se šlo i do kabin.Druhá půle začala třemi zákroky Vaňka, který držel domácí nad vodou. Nedáš dostaneš, si museli říkat všichni přítomní na hřišti, domácí totiž vyrovnali o chvíli později Fiedlerem 1:1. Za zraněného Cidlíka šel o poločase na hřiště Princ ml. A ten hned po rozehrání po druhém gólu, dal na 2:2. Po zranění Balíka, se na hřišti potkal otec ze synem, neboť Princ st., Balíka střídal. Princ ml.byl výraznou postavou v útoku domácích, nejprve přihrál Košařovi na vedoucí gól a v 86.min.si to opět zopakovali 4:2. Utkání se dohrálo bez dalších šancí na obou stranách.

Vaněk  – Urbánek M., Svoboda, Petříček, Klouda,  Cidlík L. (Princ ml.), Procházka, Balík J.(Princ st.), Fiedler, Diviš, Košař.

Publikováno 7. 8. 2014 8:55

17. kolo Hluboké Mašůvky - Mikulovice "B" 1:4 (1:2)

Datum konání: 17. 4. 2011

B: Balík, Cidlík, Košař, Urbánek M.

Hosté ještě nezískali na jaře ani bod. Podařilo se jim to až na hřišti soupeře. V Mašůvkách vedli po brance Balíka hezkou střelou z dálky. Domácí vyrovnali, hosté ale ještě do poločasu dali vedoucí branku Cidlíkem. Druhý poločas hráli lépe hosté, kteří brankami Košaře a Urbánka M.vedli o tři branky. Domácí se opírali o dlouhé auty, ze kterých na malém hřišti, měli šance. Perlička ale hosty podržel.

Perlička – Urbánek M., Balík J., Urbánek P., Petříček, Jílek, Cidlík L., Černý (Košař),  Viklický, Diviš, Klouda (Svoboda).

Publikováno 7. 8. 2014 8:46