TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Muži "B" > Sezóna 2009-2010 > Rozlosování

Rozlosování

 

podzim 2009

datum kolo Muži "B"
So. 15.8.    
Ne. 16.8. 2. Chvalovice "B"- Mikulovice 10:15
So. 22.8. 3. Mikulovice - Grešlové Mýto 16:30
Ne. 23.8.    
So. 29.8. 4. Mikulovice - Olbramkostel 16:30
Ne. 30.8.    
So. 5.9. 5. Přímětice "B" - Mikulovice 10:15
Ne. 6.9.    
So. 12.9. 6. Mikulovice - Slatina 16:00
Ne. 13.9.    
So. 19.9    
Ne. 20.9. 7. Konice - Mikulovice 16:00
So. 26.9. 8. Mikulovice - Vranov n. D. 16:00
Ne. 27.9.    
So. 3.10.    
Ne. 4.10. 9. Suchohrdly/Zn. - Mikulovice 15:30
So. 10.10. 10. Mikulovice - Štítary "B" 15:00
Ne. 11.10.    
So. 17.10. 11. Blížkovice "B" - Mikulovice 15:00
Ne. 18.10.    
So. 24.10. 12. Mikulovice - Únanov "B" 14:30
Ne. 25.10.    
So. 31.10.    
Ne. 1.11. 13. Hl. Mašůvky - Mikulovice 14:00
So. 7.11. 1. Mikulovice - Těšetice 14:00
Ne. 8.11.    
So. 14.11.    
Ne. 15.11.    

jaro 2010

datum

kolo

Muži B

So. 27.3.

 

 

Ne.28.3.

14.

Těšetice – M. 15:00

hř.Bantice

So.3.4..

16.

Grešlové Mýto – M. 15:30

Ne.4.4.

 

 

So 10.4.

 

 

Ne.11.4.

17.

Olbramkostel – M. 10:15

hř.Pavlice

So. 17.4.

18.

 M. - Přímětice  B 15:30

Ne. 18.4.

 

 

So. 24.4.

 

 

Ne. 25.4.

19.

Slatina – M.   14:00

So. 1.5.

20.

M. – Konice  16:30

Ne. 2.5.

 

 

So. 8.5.

 

 

Ne. 9.5

21.

Vranov/D.  – M.    16:30

So. 15.5.

22.

M. – Suchohrdly/Zn.  16:30

Ne. 16.5.

 

 

So. 22.5.

23.

Štítary B – M.   16:30

Ne. 23.5.

 

 

So. 29.5.

24.

M. - Blížkovice B   16:30

Ne. 30.5.

 

 

So. 5.6.

25.

 Únanov B – M.   16:30

Ne. 6.6.

 

 

So. 12.6.

26.

M. - Hl.Mašůvky   16:30

Ne. 13.6.

 

 

So. 19.6.

15.

M. – Chvalovice B     16:30

Ne. 20.6.

 

 

So. 26.6.

 

 

Ne. 27.6.

 

 

Menu

Aktuality

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
BASF - The Chemical Company
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina podzim 2017

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 17/18

Rozpis soutěží JMK FS 17/18