Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2014-2015 > Odehraná kola muži > 11. kolo Hostěradice - Mikulovice 1:1 (0:0)

11. kolo Hostěradice - Mikulovice 1:1 (0:0)

19.10.2014

(převzato z FB)

Branky: Krchňavý - Fojtík

Na špatném terénu nás čekal velmi těžký soupeř Hostěradice, které byly na 4.místě dosavadní tabulky. Hned od úvodního hvizdu bylo jasné, že mnoho šancí v zápase nebude jak na straně domácích, tak na straně hostů. Hrál se zápas o střed hřiště. Přesto však aktivnější byli Mikulovičtí,ale do zakončení se nemohli dostat. Ve 22. minutě vyběhl proti útočníkovi brankář Elis,útočník místo toho,aby se vyhnul kontaktu,ho nevybíravým způsobem nakopl a do ruky a zápas pro Marka skončil. Do brány se tedy dostal jeho bratr a zároveň trenér Vlasta Elis. Bránu v první poločase domácí pořádně neohrozili, avšak ani hosté se do větší příležitosti také nedostali. Za zmínku stojí střela Polického z přímého kopu a také střela France ze střední vzdálenosti, s oběma si však domácí brankář poradil. Do kabin se šlo tedy za stavu 0:0. V druhé půli začali hosté domácí přehrávat a odměnou jim byla standardní situace v 68. minutě,kterou dokázal hlavou zužitkovat ve vedoucí gól Fojtík 0:1. V 79.minutě mohl Fojtík vedení pojistit, ovšem sám před gólmanem domácích si nedokázal poradit a jeho střela pouze trefila nohu gólmana. A tak přišel trest, v 85. minutě přišla přihrávka za obranu, domácí útočník na poslední chvíli píchl míč před Elisem a ten ho "fauloval" dle hlavního rozhodčího, jak potvrdila i pomezní, o kontakt se nejednalo. Nařízenou penaltu proměnil přízemní střelou k levé tyči Krchňavý a postaral se tak o vyrovnání - 1:1. Hosté se o body ještě mohli bát, když v závěru zahrávali nebezpečnou standardku domácí, naštěstí se jim ji však podařilo ubránit a z Hostěradic si odváží bod za remízu 1:1.

Sestava: Elis Marek(Elis Vlasta) - Krčmář,Polický,Fiala A.,Pospíchal Zbyněk - Balík(Fiedler),Franc,Petkov,Staněk(Pevný) -