Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2014-2015 > Odehraná kola muži > 9. kolo Dobšice "B" - Mikulovice 1:2 (1:0)

9. kolo Dobšice "B" - Mikulovice 1:2 (1:0)

5.10.2014

(převzato z FB)

Branky: Pospíchal Zdeněk 2

Utkání se odehrávalo dopoledne a Mikulovičtí do tohoto utkání nevstoupili vůbec dobře, když už ve 3. minutě zahrávali Dobšičtí rohový kop po chybné rozehrávce Polického a hned se jim ho povedlo zužitkovat,když zcela nehlídaný stoper domácích dokázal zamířit hlavou k pravé tyči Elisovy branky - 1:0. Od té doby už však hráli pouze jen hosté. Postupem času začali domácí jednoznačně přehrávat a s aktivitou přicházeli šance, obrovskou šanci měl Balík, který pelášil z poloviny hřiště na domácího gólmana, jenže jeho střela či centr skončil vedle brány. Jak hosté skončili první poločas, tak vstoupili i do druhého, v 56. minutě utkání šel sám na bránu Pospíchal a nemýlil se - 1:1. Mikulovičtí si vypracovali další šance, které však nedokázali proměnit, jelikož v braně domácích stál výtečný brankář, který Dobšické fotbalisty podržel několika dobrými zákroky. Ovšem v 90. minutě utkání přišla obrovská chyba domácího stopera, který dal příliš krátkou "malou domů", kterou vystihl Pospíchal a svým lobem vystřelil hostům 3 body. Mikulovičtí tak po tomto zápase poskočili už na druhé místo tabulky OP!!!

Sestava: Elis - Krčmář,Fiala A.,Polický,Fiala R. - Balík,Petkov,Franc,Staněk(Pevný) - Pospíchal Zdeněk,Fojtík