Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2014-2015 > Odehraná kola muži > 8. kolo Mikulovice - Bohutice 5:1 (1:0)

8. kolo Mikulovice - Bohutice 5:1 (1:0)

29.9.2014

(převzato z FB)

Branky: Fojtík 4,Pospíchal Zdeněk - Bloudíček

Ze začátku zápasu se hrál nepřesný fotbal,

ani jednomu týmu se moc nedařilo. Hosté si dokázali vypracovat několik nadějných rohových kopů, ovšem ani z jedného neudeřili. První velkou šanci zápasu tak měli domácí, kdy se do centru Balíka opřel Staněk,ale branku přestřelil. V další akci si už domácí poradili mnohem lépe,když si Staněk narazil míč s Francem, centrovaný míč se dostal až ke Pospíchalovi a ten ho napálil do levé šibenice - 1:0. Ještě do poločasu mohl Pospíchal skórovat podruhé, ale z přímého kopu zpoza vápna branku přestřelil. Do kabin se šlo tedy za stavu 1:0 pro domácí tým.Hned po začátku druhé půle se poprvé v zápase dokázal prosadit Fojtík, když centrovaný míč uklidil do brány - 2:0. Hostům se však povedlo snížit,když dlouhý aut se dostal až k Bloudíčkovi a ten trefil hlavou k tyči - 2:1. Pak už hráli jen domácí a z toho těžil Fojtík, který postupně nastřílel další 3 branky a zápas tak rozhodl jasně pro domácí tým. Mikulovičtí tak vybojovali povinné 3 body a v tabulce jsou už na 4.místě!!!

Sestava: Elis - Krčmář,Fiala A.,Polický,Fiala R.,(Šálek) - Balík(Pevný),Franc,Petkov,Staněk(Holčapek) -