TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2014-2015 > Odehraná kola muži > 7. kolo Rakšice - Mikulovice 2:4 (0:1)

7. kolo Rakšice - Mikulovice 2:4 (0:1)

Datum konání:
21.9.2014

(převzato z facebooku)

B: Fojtík M. 2x, Fiala R., Pospíchal Z.

Lépe do utkání vstoupili domácí, když několikrát zahrozili z nákopů za obranu, ty však hosté i s trochou štěstí vyřešili a přežili tak úvod zápasu bez inkasované branky. A z první šance pak hosté udeřili, dlouhý aut Balíka do pokutového území, prodloužil Pospíchal až za brankovou čáru - 0:1. Další velkou šanci měl Pospíchal, ale nedal, stejně jako chvíli po něm i Fojtík, a tak se šlo do kabin za stavu 0:1. Druhou půli začali hosté aktivněji a po několika minutách přišly dvě nadějné standartní situace zpoza vápna domácích, první zakončil Polický střelou do zdi, druhou si vzal na starost Fojtík a míč zakroutil do branky - 0:2. O další chvilku později už to bylo o 3 branky, když Fojtík se uvolnil a střelou k tyči nedal brankáři žádnou šanci - 0:3. Domácím se ihned povedlo snížit, když se svým důrazem prosadil střelou na vzdálenější tyč domácí záložník - 1:3. Běžela 66. minuta. Hostům se dařilo kouskovat hru a nepouštět domácí do dalších šancí. A pak definitivně rozhodli, když se křížný míč Pospíchala na 40 metrů dostal až k Fialovi a ten přehodil vyběhnuvšího gólmana Rakšic - 1:4. Domácím se ještě povedlo snížit střelou ze střední vzdálenosti, kterou Elis neviděl. Hosté si tak odvezli povinné 3 body za výhru 2:4.

Sestava: Elis - Krčmář,Polický, Fiala R. - Franc(Šálek),Petkov - Balík(Holčapek),Fiala A.,Staněk - Pospíchal Zdeněk,Fojtík(Semotam)