Aktuality > Starší žáci > Sezóna 2014-2015 > Odehraná kola žáci > 1. kolo J./M. - Tasovice 1:0 (1:0)

1. kolo J./M. - Tasovice 1:0 (1:0)

6.9.2014

B: Schläfer J.

(převzato ze stránek Fotbal Jevišovice)

Po prvním nevydařeném zápase s Vlasaticemi jsme do utkání vstoupili s velkým nasazením a touze po vítězství. Nezalekli jsme se ani výškově daleko většího soupeře. Svou bojovností jsme si vytvářeli šance, které jsme však nedotáhli do konce. Ještě v prvním poločase se vydal na sólo Jan Schläfer a s přehledem zakončil. Poté jsme měli ještě několik šancí, ale zůstaly bez odezvy. Musím však také pochválit soupeře, kteří také několik vyložených šancí dali vedle, nebo je vychytal náš gólman. Druhý poločas přinesl velkou bitvu - pro rodiče infarktový zápas, který však skončil pro nás s plným ziskem bodů. Chtěl bych pochválit celé mužstvo, musím však vyzvednout dva hráče a to Jakuba Heraleckého a také nejmladšího hráče Adama Šeinera, který dnes právem nosil kapitánskou pásku. Všem dík

Ryšavý

Sestava: Heletej - Ryšavý,Šobová Terezie, Juránek, Schläfer,Šeiner,Pospíchal, Heralecký,Novotná, Hoch, Ošmera,Černá,Šobová Magdaléna, Hudecová