Aktuality > Archiv článků > Nečekaný soupeř i výsledek: TJ Mikulovice - Fotbal Jevišovice "A" 1:4 (1:1)

Nečekaný soupeř i výsledek: TJ Mikulovice - Fotbal Jevišovice "A" 1:4 (1:1)

Soupeř SFK Dukovany na poslední chvíli zrušili přípravný zápas, a tak k překvapení většiny našich hráčů, nás čekal účastník krajského přeboru. Oba týmy se museli obejít bez hráčů základní sestavy, přesto byl  viděn zajímavý duel. Hosté, zejména v druhém poločase, působili zkušeněji, domácí bojovností a nasazením soupeře zaskočil, a když se k tomu přidá lehké podcenění hostujících hráčů, nebyla porážka tak vysoká, jak asi většina přítomných očekávala. Domácí se dostali do vedení po chybě hostujícího brankaře, Balík byl důsledný a chybu potrestal - 1:0. Hosté srovnali chvíli před přestávkou. Začátek druhé půle byla pro domácí pohromou, pro zranění odstoupil Krčmář a nahradit ho musel Černý R., který zaskočil dobře, přesto od 60.minuty začali dominovat hosté a vytvářeli si šance. Ty postupně proměňovali na rozdíl dvou branek. Domácí se dožadovali penalty v 68 min. na Fiedlera, který se pěkně uvolnil v šestnáctce, ale díky drobnému faulu se už ke střele nedostal, naopak z protiútoku dali hosté čtvrtou branku - 1:4.

Elis - Caha, Fiala R., Fiala A., Krčmář (Černý R.), Pevný, Petkov, Fiedler, Holčapek, Balík, Fojtík.