Aktuality > Archiv článků > Dobrý výkon nestačil: Přibyslavice - Mikulovice 5:4 (3:2)

Dobrý výkon nestačil: Přibyslavice - Mikulovice 5:4 (3:2)

V sestavě z důvodu dovolených, chyběla řada hráčů základní sestavy. Šanci tak dostali mladíci a hráči, kteří hráli o důvěru trenéra. Už v 8´jsme prohrávali 2:0, Elis snížil z pokutového kopu na 2:1, domácí ale opět využili chyby obrany 3:1, do poločasu ve 37´snížil Pevný. Hned po změně stran jsme v 52´vyrovnali dorážkou Fiedlera. Jenomže domácí v 70´a 72´opět odskočili na rozdíl dvou gólů. Druhou brankou v utkání, výsledek zdramatizoval v 85´Pevný a stejný hráč zahodil v poslední minutě obrovskou šanci na vyrovnání. Hosté předvedli na náhradním hřišti dobrý výkon a v kombinaci domácí předčili.

Elis - Caha, Pospíchal, Fiala A., Fiala R., Žalud, Franc, Fiedler, Pevný, Němec, Kráčman. Střídali: Holčapek, Semotam, Cakl R.,