Aktuality > Starší žáci > Sezóna 2012-2013 > Odehraná kola 2012/13 žáci > 23. kolo Miroslav - Mikulovice 9:1 (5:0)

23. kolo Miroslav - Mikulovice 9:1 (5:0)

26.5.2013

B: Franc J. pen.

Za nepříznivého počasí se silným větrem nastoupili hosté v oslabené sestavě. Vypomáhali hráči z přípravky.

Domácí si správně zvolili na začátku utkání správnou stranu po větru, takže nemuseli vynakládat takové usilí při postupu s míčem. Hosté jim výrazně pomáhali nepřesnými přihrávkami a nakopávanými balóny. A tak skóre domácích rychle přibývalo. Dobrý výkon bohužel nepodal ani mikulovický brankář Pokorný, i když nutno podotknout, že mu obrana téměř nepomohla. Pár skvělých zákroků i přes to předvedl. Poločas se zastavil na skóre 5:0. Druhou půli domácí zmírnili tlak a využívali nepřesností hostů. A tak brzy bylo již 7:0. Jediným světlým místem byla přibližně 50. minuta, kdy krásně zatáhla míč po lajně Šobová T. a centrem našla ve vápně hlavu Pelána. Ten byl domácími faulován a nekompromisní střelou z penalty překonal domácího gólmana Franc. To bylo ovšem ze strany hostů vše. Domácí do konce hry přidali ještě další dva góly na konečných 9:1.

Sestava:Pokorný Lukáš – Franc Jakub, Raputa Pavel, Kvinta Martin, Slaný Robin, Šobová Terezie, Reinke Tomáš,  Ambrosek František, Pelán Roman, Kloudová Barbora, Černá Dominika,  Elisová Gabriela, Šobová Magdaléna.