TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Starší žáci > Sezóna 2012-2013 > Odehraná kola 2012/13 žáci > 21. kolo Božice - Mikulovice 1:1 (0:0)

21. kolo Božice - Mikulovice 1:1 (0:0)

Datum konání:
12.5.2013

B: 54´ Lehner

Zasloužená remíza. Hosté byli lepší v prvním poločase, kombinační akce končili střelami ze střední vzdálenosti, které dobře chytajícího domácího brankaře, přestože byl mokrý terén, příliš nezaměstnaly. Domácí se do brankové příležitosti nedostali. Druhá půle byla v režii domácích. Hosty držel ve hře o tři body Pokorný. To totiž hosté už vedli od 54´ gólem Lehnera 0:1, když vyškrábl střelu pod břevno na roh. Po velkém tlaku kapitulovali hosté v 67´ po akci nejvyššího hráče na hřišti. Ten prošel po pravé straně až do šestnáctky a překonal Pokorného – 1:1. Domácí měli málo času na obrat, a tak hosté bod ubránili.

Sestava: Pokorný Lukáš – Franc Jakub, Raputa Pavel, Kvinta Martin, Slaný Robin, Šobová Terezie, Lehner Michal, Reinke Tomáš, Hruška Jiří, Ambrosek František, Binder Martin  stř. Kloudová Barbora, Ambrozek Adam, Dvořák Patrik, Cafourková Linda.