Aktuality > Starší žáci > Sezóna 2012-2013 > Odehraná kola 2012/13 žáci > 19. kolo Tasovice - Mikulovice 1:1 (0:0)

19. kolo Tasovice - Mikulovice 1:1 (0:0)

28.4.2013

fota ze zápasu

B: Ambrosek František

Do utkání nastoupila obě mužstva pouze v deseti.  Šance na vstřelení prvního gólu byly na obou stranách. Velkou šanci hostí měl František Ambrosek, ale tvrdou střelou gólmana tasovických nepřekonal. A tak poločas skončil 0:0. Druhou půli utkání začali lépe domácí, to když po hezky vedeném útoku překonal domácí útočník ve 47. min. lobem hostujícího gólmana Tomáše Reinkeho 1:0. Mikulovičtí však tentokráte nesložili zbraně a aktivní hrou se snažili skóre vyrovnat. Ale útoky končily buď na pozorné obraně nebo chyběla finální přihrávka. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, ale více ze hry měli domácí. V 52. minutě po hezké kombinaci přihrávala z pravého křídla Terezie Šobová, ale její centr na Františka Ambroska byl příliš dlouhý. Za zmínku stojí i šance Magdaleny Šobové, která se ocitla před domácím brankářem po odraženém míči, ale přes obránce stačila jen slabou střelou poslat vizitku domácímu brankáři. Hosté si však spravili chuť v  62. minutě, to když po rychlé rozehrávce krásným pasem zpoza šestnáctky vysunul Jakub Franc opět dobře hrajícího Ambroska, který krásným lobem překonal tasovického gólmana 1:1. Domácí si nechtěli nechat sebrat 3 body, a tak se snažili zvýšenou aktivitou ještě utkání zvrátit na svou stranu. Hosté si však svůj zasloužený bod dokázali uhájit, a tak dobře pískající rozhodčí ukončil utkání bez zbytečného nastavování. Všichni mikulovičtí hráči si tentokráte zaslouží pochvalu za předvedený výkon i když stále je co vylepšovat.

Sestava: Reinke Tomáš, Franc Kuba, Binder Martin, Raputa Pavel, Kvinta Martin, Lehner Michal, Šobová Terezie, Šobová Magdaléna, Ambrosek František, Ambrozek Adam