TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Starší žáci > Sezóna 2012-2013 > Odehraná kola 2012/13 žáci > 10. kolo Mikulovice - Miroslav 3:3 (1:2)

10. kolo Mikulovice - Miroslav 3:3 (1:2)

Datum konání:
14.10.2012

B: Lehner 2x, Pelán

Hosté byli od úvodu fotbalovější a hýřili pohybem a také proto vedli 2:0. Domácí působili odevzdaně, zejména Franc na postu stopera. Do poločasu snížil Pelán, když byl důrazný ve vzdušném souboji s brankařem – 1:2 a rázem domácí ožili. Nastřelili dvě břevna. Druhý poločas měli územní převahu domácí, kteří vyrovnali Lehnerem z přímého kopu – 2:2 z velkého úhlu. Zajimavé utkání hosté strhli opět na svoji stranu dalekonosnou střelou Krula. Dobře chytající Reinke, neměl na střelu nárok – 2:3. Domácí ale odpověděli opět Lehnerem. Franc rozehrál přímý kop na místo centru na Lehnera, který pěknou střelou z 25 metrů vyrovnal – 3:3. Krula měl možnost opět poslat hosty do vedení, střelou Reinkeho překonal, v cestě do sítě stála tyč. Utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů, když hosté v závěru mohli po rohu zápas rozhodnout.