TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Starší žáci > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 žáci > 15. kolo Miroslav - Mikulovice 4:1 (1:0)

15. kolo Miroslav - Mikulovice 4:1 (1:0)

Datum konání:
21.4.2012

B: Franc J.
Vedení v utkání se ujala domácí Miroslav, a to po neodpískaném zákroku na Petru Ambroskovou u autové čáry, kdy po rychlém vhazování padl gól na 1:0. Tak skončil i první poločas. V druhé polovině zápasu se hosté ještě více osmělili. Po nebezpečném útoku Lukáše Vyklického v pokutovém území vyrovnal po penaltě na 1-1 Jakub Franc. Remízu naši hráči drželi až do 60 minuty, kdy narůstajícímu tlaku domácích naši znovu podlehli. Konečné skóre se sice na konci utkání zastavilo až na stavu 4-1, ale průběh utkání tomu nijak nenasvědčoval. Bojovnost, kterou naši žáci prokázali zaskočila všechny přítomné, neboť s šesti dívkami v týmu a při absenci Filipa Fruhwirta a Dominika Semotama, kteří vypomáhali dorostu, podali hosté opravdu dobrý výkon. Vítězství Miroslav nezískala snadno !!!