TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Dorost > Sezóna 2013-2014 > Odehraná kola 2013/14 dorost > 26. kolo Božice - Mikulovice 0:1 (0:1)

26. kolo Božice - Mikulovice 0:1 (0:1)

Datum konání:
13.6.2014

B: 6´ Ambrosek

V posledním kole Okresního přeboru dorostu jsme zajížděli na půdu Božic, kde jsme potřebovali vyhrát, abychom skončili třetí v konečné tabulce. Hned v 6.minutě utkání jsme šli do vedení, když standartní situaci rychle rozehrál Balík na Holčapka, jehož střelu ještě brankář vyrazil, ovšem jen k Ambroskovi, který už neměl problém dostat míč do sítě - 0:1. To však bylo ze strany hostí vše. Domácí nás přehrávali a v souboji o míč byli hosté podržel. Měli jsme však štěstí, svůj den měl Kvinta, když nás několika dobrými zákroky zachránil. V druhém poločase jsme svoji hru zlepšili a byli jsme důraznější, ovšem Božíčtí nás i tak přehrávali, ale nedokázali si vytvořit nějakou větší šanci. A taky proto zápas skončil naši těsnou výhrou. Je třeba říct, že za celé jaro si to 3. místo zasloužíme.

Kvinta J. - Kvinta M., Černý, Balík, Semotam - Fiedler, Franc, Holčapek, Raputa (Lehner) – Vyklický (Hruška), Ambrosek (Slaný)