Aktuality > Dorost > Sezóna 2013-2014 > Odehraná kola 2013/14 dorost > 21. kolo Jaroslavice - Mikulovice 0:2 (0:1)

21. kolo Jaroslavice - Mikulovice 0:2 (0:1)

10.5.2014

B: Holčapek, Ambrosek

V utkání se domácí museli obejít bez dvou hráčů základní sestavy, což se podepsalo na výkonu domácích zejména v prvním poločase. Hráli jednoduše dopředu, s čímž si obrana hostů poradila. Hosté působili fotbalověji a hrozili po levé straně Valou, který ale nenašel při svých akcích nikoho ze spoluhráčů před bránou. Hosté udeřili ve 27.min. přesnou dalekonosnou střelou Holčapka z 25ti metrů – 0:1. Domácí vývoj kontrolovali a do poločasu se na výsledku nic nezměnilo. Druhá půle byla rozhodně vyrovnanější, ale oba týmy nezakončili své akce přesně, přestože jich měli více hosté. Naštěstí pro ně, to nemělo vliv na výsledek, který v 76. min. upravil po rohu hlavou Amrosek – 0:2. Domácí se ještě pokusili zápas zdramatizovat, ale snaha nebyla účinná. Hosté tak dál své soupeře válcují a napravují nezdar z podzimu.

Sestava: Kvinta J. – Kvinta M., Černý P., Semotam, Binder (Slaný), Vala (Hruška), Fiedler, Franc, Raputa (Lehner), Holčapek, Ambrosek (Vyklický).