TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Dorost > Sezóna 2013-2014 > Odehraná kola 2013/14 dorost > 20. kolo Mikulovice - TJ Sokol Hevlín 7:1 (3:0)

20. kolo Mikulovice - TJ Sokol Hevlín 7:1 (3:0)

Datum konání:
3.5.2014

B: 55´, 63´, 77´Ambrosek, 15´ Holčapek, 45 a 54´ Binder V., 5´ Vala.

Domácí předvedli pěkný kombinační fotbal. Hosté zklamali, v tabulce se pohybovali na čtvrtém místě a vůbec svoje postavení neobhájili. Domácí vedli rychle zásluhou důrazu Valy v šestnáctce hostů, po čtvrt hodině zvýšil hlavou Holčapek po ideálním centru Balíka. Hosté měli málo šancí, a když už se dostali na dostřel Kvinty, mířili hodně nepřesně. Binder zvýšil na 3:0 v poslední minutě první půle. V druhé půli se obraz hry nezměnil. Nejprve měl šanci Vala po individuální šanci a po něm Binder po centru Balíka. Binder se prosadil o minutu později, když dorazil Ambroskovu střelu do tyče. V zápětí skóroval i Ambrosek, který načal svůj hatrik v zápase. Hosté snížili za stavu 6:0. V závěru nedal další velkou šanci Vala, kterému zápas vyšel. Domácí zaslouženě zvítězili.

Sestava: Kvinta J. – Semotam, Černý P., Balík, Fiedler, Raputa (Lehner), Franc (Hruška), Holčapek, Vala,  Ambrosek (Slaný), Binder.