Aktuality > Dorost > Sezóna 2013-2014 > Odehraná kola 2013/14 dorost > 19. kolo Olbramovice - Mikulovice 1:2 (1:1)

19. kolo Olbramovice - Mikulovice 1:2 (1:1)

26.4.2014

B: Franc, Fiedler

Hosté po dlouhé době vezou tři body ze hřiště soupeře. Nutno podotknout, že zaslouženě.Hned ve 2.minutě se prosadil po rohovém kopu Franc, který využil odraženého míče a napálil ho do brány - 0:1. Domácím se podařilo vyrovnat,  když odražený míč se dostal k domácím a ze sporného postavení skórujícího hráče, na konec domácí vyrovnali - 1:1.Ve druhé půli hosté domácí tlačili, gól však ne a ne přijít. Až 10 minut před koncem založil akci Vala, odcentroval na France, který míč ideálně netrefil, ale míč se dostal na volného Fiedlera, který tečoval střelu a za pomocí tyče, poslal hosty do vedení. Hosté i za neustálého tlaku nejen domácích hráčů, vítězství uhájili.však centroval Vala,míč trefil z voleje Franc,ovšem špatně,míč přistál na kopačkách Fiedlera a ten lehkým kopem dal se štěstím gól o tyč domácí svatyně - 1:2.Hosté si za svůj výkon rozhodně 3 body zasloužili a povedlo se jim to.
Kvinta J. - Kvinta M.,Černý,Fiedler,Semotam - Vala,Balík,Raputa,Franc - Holčapek,Lehner(Vyklický)

Sestava: Kvinta J. – Kvinta M., Černý P., Fiedler, Semotam, Vala, Balík, Raputa, Franc, Holčapek, Lehner (Vyklický).