Aktuality > Dorost > Sezóna 2013-2014 > Odehraná kola 2013/14 dorost > 18. kolo Mikulovice - Šatov 4:1 (4:0)

18. kolo Mikulovice - Šatov 4:1 (4:0)

19.4.2014

B: Holčapek 2x, Binder V., Franc.

Domácí opět plně bodovali a tentokrát si hravě poradili s pátým týmem tabulky. Už ve 25.minutě vedli domácí 4:0. Nejprve prošel Holčapek po levé straně až k bráně a překvapil brankaře. Potom pěknou střelou z 18-ti metrů zvýšil Franc a druhá branka Holčapka znamenala stav – 3:0. Ve 21´ hlavičkoval Binder do odkryté brány, když brankař vyběhl za míčem mimo bránu – 4:0. Hosté měli dobrou záložní řadu, což domácí dobře věděli a po celý zápas jejich aktivitu eliminovali. Ve druhém poločase se hned po patnácti odehraných minutách trefili hosté a ve vztahu k vývoji hry se zdálo, že domácí budou mít ještě těžké výsledek udržet. Ti ale hosty k ničemu už nepustili a zaslouženě vyhráli.

Sestava: Kvinta J. – Kvinta M., Černý P., Binder, Semotam, Lehner (69´ Slaný), Raputa, Franc, Vala, Holčapek, Ambrosek (75´ Hruška).