TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Dorost > Sezóna 2013-2014 > Odehraná kola 2013/14 dorost > 17. kolo Hatě - Mikulovice 4:1 (2:1)

17. kolo Hatě - Mikulovice 4:1 (2:1)

Datum konání:
12.4.2014

B: 34´ Holčapek.

Utkání mělo jasného favorita, tým domácích. Ti vedou tabulku a dokázali vyhrát i na hřišti dnešního soupeře. Domácí byli po celý zápas lepší, hosty zdobila pouze bojovnost. Na vedoucí branku domácích z 20.minuty odpověděl ve 34.minutě Holčapek, jenomže nadějný výsledek nevydržel ani do poločasu, domácí udeřili ještě ve 40.minutě a šli do kabin klidnější. Druhá půle byla obdobná té první. Domácí zahazovali velké šance a živili tak naději pro hosty. Ty uhasly v 65.minutě, kdy se dokázali domácí prosadit – 3:1. Hrálo se jim lépe a uklidnili se i v koncovce, což znamenalo v 75.minutě navýšení skóre na 4:1. hosté se museli obejít bez Ambroska, přesto předvedli bojovný výkon.

Sestava: KvintaJ. – Kvinta M., Černý P., Vyklický (30´Raputa), Binder M., Lehner, Franc, Semotam, Vala, Holčapek, Slaný.