TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Dorost > Sezóna 2013-2014 > Odehraná kola 2013/14 dorost > 16. kolo Mikulovice - Mramotice 3:2 (0:2)

16. kolo Mikulovice - Mramotice 3:2 (0:2)Datum konání:
6.4.2014

B: 59´ a 86´ Fiedler, 66´ Balík.

Trenér nechal vítěznou sestavu z minulého zápasu. Domácí soupeře, okupující čelo tabulky, přehrávali nasazením a kombinační hrou, ale v koncovce dominoval hostující brankař. Ten zneškodnil šance Holčapkovi, Ambroskovi, Francovi a likvidoval nepříjemné centry. Naopak hosté udeřili z čistého nebe. Nakopnutý míč Černý nezachytil a proti vyběhnuvšímu Kvintovi, si Večeřa T. lehce poradil – 0:1. Další rána z kopačky Večeři, přišla ve 28´po rohovém kopu, kdy zakončoval osamocen a nedal Kvintovi šanci – 0:2. Domácí se nemohli brankově prosadit a nestalo se tak ani v prvním poločase po příchodu Balíka na hřiště.

Druhý poločas dominovali domácí a zaslouženě a se štěstím dal branku na 1:2 střídající Fiedler v 59.minutě, když dorazil vyraženou střelu Holčapka. Obraz hry se neměnil, hosté se spoléhali na otevřenou obranu, která jim příliš nedovolila. Naopak domácí si šance vytvářeli a i proměňovali. V 66´se prosadil Balík a vyrovnal. Domácí nepolevovali a za snahu byli odměnění vedoucím a rozhodujícím gólem. Fiedler v 86´ rozhodl o držiteli všech bodů, nutno podotknout, že zaslouženě.

Sestava: KvintaJ. – Kvinta M., Černý P., Vyklický (37´Balík), Binder M., Lehner, Franc, Semotam, Vala, Holčapek, Ambrosek.


Menu

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
BASF - The Chemical Company
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina jaro 2018

terminova-listina-jmkfs-jaro-2018.jpg

 

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 17/18

Rozpis soutěží JMK FS 17/18