Aktuality > Dorost > Sezóna 2013-2014 > Odehraná kola 2013/14 dorost > 15. kolo Hostěradice - Mikulovice 2:4 (1:1)

15. kolo Hostěradice - Mikulovice 2:4 (1:1)

29.3.2014

B:  Ambrosek 2x, Vala, Franc

Hned na úvod se potkala mužstva z konce tabulky. Hra byla vyrovnaná, přestože příliš fotbalovosti nenabídla. Jako první zahrozili domácí, velkou šanci ale zahodili, stejně tak hostující Lehner ve 14.minutě. Hosté se radovali v 19.min, důrazný Ambrosek donutil domácí obránce k chybě a bylo 0:1. Stejný hráč měl šanci ve 25.minutě, kdy minul bránu. Domácí se těžko prosazovali, a tak to zkoušeli z dálky. Ve 35.min.zahrávali přímý kop z poloviny hřiště a Kvinta se musel červenat – 1:1.

Po změně stran byli hosté aktivnější a šli zaslouženě do vedení. V 59´se prosadil Vala a poslal hosty do vedení – 1:2. Krásný gól dal v 67´Franc po rohovém kopu Holčapka, když střelou z první nedal šanci brankaři domácích – 1:3. Domácí nesložili zbraně a hned vzápětí po dlouhém nákopu za obranu hostů, se prosadil domácí útočník – 2.3. Domácí živili na dobrý výsledek pouze šest minut, pak v 76´skóroval opět Ambrosek a opět po rohu Holčapka – 2:4. Po rohovém kopu ještě zazvonila tyč v 80.minutě z kopačky Valy. Hosté už výsledek kontrolovali a odvezli si tři body.

Sestava: Kvinta J. – Vyklický, Černý, Kvinta M., Holčapek, Lehner, Semotam, Franc, Binder V., Ambrosek. Střídali: Hruška, Slaný.