TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Dorost > Sezóna 2013-2014 > Odehraná kola 2013/14 dorost > 14. kolo Mikulovice - Višňové 1:2 (0:2)

14. kolo Mikulovice - Višňové 1:2 (0:2)

Datum konání:
9.11.2013

B: 68´ Holčapek.

Předehrávka jarních odvet byla ve znamení derby. Přivítali jsme druhý celek tabulky. Úvod byl vyrovnaný, do šancí se více tlačili domácí. Hosté byli ale produktivnější a po chybě Kvinty po přímém kopu, kdy míč vyrazil pouze k hostujícímu Šubovi, který s dorážkou neměl problém, bylo 0:1. A když hostující Adámek využil ideální pas od svého spoluhráče, byl náskok dvoubrankový. Snížit mohl Balík z pokutového kopu za sražení France, hostující brankař byl proti, penaltu chytil.

Druhý poločas byl v režii domácích, kteří, stejně jako v prvním poločase, diktovali tempo hry. Hosté ale n úvod nedali obrovskou šanci, když po kličce brankaři, trefili tyč prázdné brány. Naopak Holčapek po řadě nevyužitých šancí domácích, hlavičkou snížil na 1:2. Domácí měli ještě spoustu času a šancí na to, aby vyrovnali, ale nebylo jim přáno. Když nedali ani v nastavení dorážku z hranice malého vápna, odešli po sérii výher, poraženi.

Sestava: Kvinta – Balík, Vyklický, Fruhwirt, Kvinta M., Lehner, Černý, Franc, Semotam, Binder, Holčapek.