Aktuality > Dorost > Sezóna 2013-2014 > Odehraná kola 2013/14 dorost > 11. kolo Mikulovice - Rakšice 5:2 (2:1)

11. kolo Mikulovice - Rakšice 5:2 (2:1)

19.10.2013

B: Balík 2, Holčapek 2, Fiedler

Domácí se po dlouhé době opět prosadili a zvítězili. Úvodní dějství bylo v režii domácích, ti vedli za podpory větru do poločasu po trefě Holčapka a Fiedlera o dvě branky. Naději pro hosty, kteří hráli pouze na brejky, vykřesal Kučera, když se vyhnul ofsajdové pasti a kličkou uzdravenému Kvintovi, snížil. Druhý poločas začali aktivně hosté a hru vyrovnali. Měli obrovskou příležitost vyrovnat, ale po kličce na brankař, trefil hostující hráč pouze tyč prázdné brány! Nedáš, dostaneš. Domácí zahrávali rohový kop a Holčapek na brankové čáře hlavou míč poslal do brány – 3:1. Balík po individuální akci přidal další branku a po střele ze šestnáctky se prosadil podruhé a zvýšil už na 5:1. Hosté bojovali a po chybě Kvinty při rozehře, snížili na konečných 5:2. Zasloužené vítězství domácích.

Sestava: Kvinta – Černý, Vyklický, Raputa, Lehner, Hruška, Fruhwirt, Fiedler (46´ Balík), Semotam, Franc, Holčapek.