Aktuality > Dorost > Sezóna 2012-2013 > Odehraná kola 2012/13 dorost > 22. kolo Micmanice - Mikulovice 1:1 (1:1)

22. kolo Micmanice - Mikulovice 1:1 (1:1)

18.5.2013

B: Binder V.

Čekal nás zápas s posledním týmem tabulky. Do zápasu vstoupili lépe hosté. V 11. minutě zahrával roh Holčapek na Fiedlera , který poslal střílenou nahrávku do vápna, kde výborně trefil míč Pelán,  brankář výborně zasáhl,  ale vyrazil pouze míč před dobíhajícího Bindera a bylo to 1-0. Další šance přišla v 35. minutě, kdy ohrozil domácí branku Fiedler po střele ze středu hřiště, ale brankář chytil. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí,  po chybě Holčapka postupovali po pravé straně, odcentrovali a na přední tyči nedal domácí útočník Kvintovi šanci 1-1. Hosté se snažili dostat do zápasu, ale začali tahat míč a to byla chyba. V postupném čase začali hosté otevírat obranu a z toho plynuly samostatné úniky hostů, ale Kvinta nejednou skvěle zasáhl. Poslední šance přišla v 89. minutě, po centru Holčapka se snažil do brány dotlačit míč Binder, ale gólman skvěle zasáhl.
Sestava: Kvinta J., Hájek, Černý, Kvinta M., Franc, Biender, Fiedler, Ambrozek (80 Balík), Semotam, Holčapek, Pelán