Aktuality > Dorost > Sezóna 2012-2013 > Odehraná kola 2012/13 dorost > 19. kolo Mikulovice - Mramotice 1:1 (0:1)

19. kolo Mikulovice - Mramotice 1:1 (0:1)

26.4.2013

B:  Pelán Roman

Oba dva týmy od sebe v tabulce dělí jen jedno místo. Domácí se nemohli dostat ze začátku do hry, tahali míče, nakopávali a hostující obrana si s touto hrou bez problému poradila. Tento způsob hry přinesl následně trest. V 38 minutě po chybách několika domácích hráčů se ze středu dostal míč do vápna, kde nechal Vala odcentrovat soupeře a na přední tyči hostující útočník bez problému proměnil 0:1. Domácí už se do poločasu na nic jiného nezmohli. Do druhého poločasu nastoupili domácí s lepším zaujetím než v poločase prvním (asi bylo v kabině hlučno). Domácí začali lépe kombinovat a začali hosty pomalu tlačit. Ti jen odkopávali míče daleko od své brány, které sbírala domácí obrana. První velkou šanci měl Binder, když se uvolnil a tvrdou střelou z 20 metrů ohrozil hostující brankáře, který ji bohužel skvěle chytil. Domácí soupeře tlačili, ale gól se jim nedařilo dát. Až v 85 minutě po centru France se výborně hlavou trefil nejmenší hráč na hřišti Pelán 1:1. Mikulovičtí mohli i zvítězit, ale v posledních minutách dvě dobré šance Balík bohužel neproměnil.