Aktuality > Dorost > Sezóna 2012-2013 > Odehraná kola 2012/13 dorost > 18. kolo Jevišovice - Mikulovice 1:4 (1:1)

18. kolo Jevišovice - Mikulovice 1:4 (1:1)

20.4.2013

B: Franc, 38´ Fiedler L., 67´ Balík Marek, 79´ Binder Martin,  82´ Holčapek

Obě dvě mužstva měli problémy se sestavou. Hosté nakonec nastoupili v 11 a domácí pouze o 10.
Na začátku zápasu hosté podcenili domácí a z toho plynulo, že po standardní situaci ve 3.minutě domácí skórovali po dorážce Němcem 1:0. Hosté se poté snažili dostat do hry a vstřelit vyrovnávací branku. To se jim ale nedařilo, neboť některé akce zbytečně uspěchali a odevzdali tak domácím míč.
Zasloužené vyrovnaní přišlo až v 38. minutě, kdy Holčapek rychle vhodil míč do hry na Balíka, ten se dostal do vápna a střílenou přihrávkou našel Fiedlera , který z bezprostřední blízkosti nedal brankáři šanci 1:1. Tímto výsledkem skončil i první poločas.
Druhý poločas začal větší aktivitou hostů, kteří se snažili kombinovat a vytvářet si příležitosti.
První přišla v 54. minutě, kdy Binder Martin dorážel míč, ale gólman skvěle zasáhl. To se mu ale už nepodařilo v 67. minutě, kdy po přihrávce Holčapka postupoval sám na brankaře Balík, který přehodil brankáře a bylo to 1:2. To hosty ještě nakoplo. Další gól přišel v 79. minutě, kdy po dlouhém vhazování Balíka, prodloužil Binder Vladimír na svého bratra Martina Bindera a ten dotlačil míč do brány 1:3 . Poslední gól zaznamenali hosté v 82.minutě, kdy po nesmyslné ruce domácího obránce zahrávali hosté penaltu, kterou zahrával Balík a po nacvičeném signálu, přistrčil míč a dobíhající Holčapek nedal brankáři šanci 1:4 a tím uzavřel střeleckou listinu. Hosté si odváží zaslouženě 3 body.

Sestava: Kvinta, Hájek, Černý, Vyklický, Binder Vladimír, Vala, Balík, Fiedler, Franc, Biender Martin, Holčapek