Aktuality > Dorost > Sezóna 2012-2013 > Odehraná kola 2012/13 dorost > 11. kolo Jevišovice - Mikulovice 1:9 (0:2)

11. kolo Jevišovice - Mikulovice 1:9 (0:2)

20.10.2012

B: 22´, 58´, 66´, Holčapek, 69´, 80´ Pelán, 25´, 50´, 70´, 85´ Vrbka

Utkání mělo jasného favorita, Mikulovice. V 8´ještě neproměnil svoji šanci Balík. Po té vhazoval ve 22´aut, míč se dostal k Holčapkovi, který otevřel brankostroj hostů – 0:1. Vrbka rozvlnil síť v domácí bráně ve 25´ po samostatném úniku – 0:2. V prvním poločase to bylo ze strany hostů vše, alespoň co se branek týče. Domácí toho moc směrem dopředu nepředvedli, proto jim svítila na ukazateli nula. Druhá půle branku domácím přinesla, byla to 84´, ale ta řešila pouze korekci výsledku na 1:8. Domácí byli pod neustálým tlakem, z něhož se hosté prosadili v druhém poločase sedmkrát. Hned v 50´ potrestal hrubku domácí obrany Vrbka a proměnil opět samostatný únik – 0:3. V 58´ zahrával Balík standartní situaci a Holčapek se nemýlil - 0:4. Stejný hráč se prosadil v 66´, když se mu opět naskytl samostatný útok – 0:5. Střeleckou premiéru si odbyl Pelán, kterému v 69´připravil možnost skórovat nezištnou přihrávkou Balík, po individuální křídelní akci, ten ji neodmítl – 0:6. Po kombinaci Balíka s Vrbkem, bylo 0:7, skóroval Vrbka v 70 minutě. Osmou branku hostů vsítil opět Pelán, po asistenci Vrbky z 80. minuty – 0:8. Brankový účet zakončil Vrbka v 85´hlavou, po zahraném přímém kopu Balíka – 1:9.

Kvinta – Fruhwirt, Černý, Binder, Vyklický, Semotan (Lehner), Balík, Fiedler, Holčapek, Vrbka, Pelán.