Aktuality > Dorost > Sezóna 2012-2013 > Odehraná kola 2012/13 dorost > 10. kolo Mikulovice - Štítary 5:3 (2:3)

10. kolo Mikulovice - Štítary 5:3 (2:3)

13.10.2012

B: Holčapek 2, Vrbka, Balík, Fiedler

Během prvního poločasu padlo pět branek Hosté, momentálně předposlední tým tabulky, měli kvalitnější tým, než v prvním vzájemném utkání. Utkání bylo vyrovnané i díky tomu, že domácím se příliš nedařilo. Chyběla bojovnost a nasazení u některých hráčů, což mělo za následek pokles výkonosti domácích. Hosté využili děravé obrany a od počátku utkání vedli. Na úvodní branku Karbana z 19´ odpověděl ihned po rozehrávce důrazem na brankové čáře Holčapek – 1:1. Do vedení šli opět hosté ve 25´ po chybě Vyklického v hlavičkovém souboji. Vyslal nechtěně do šance opět Karbana a ten se nemýlil – 1:2. Domácí si museli dávat pozor na nebezpečné protiútoky po ztrátě míče ve snaze vyrovnat. Snaha domácích byla zúročena ve 39´Holčapkem, který kombinační akci po levé straně, zakončil střelou do sítě – 2:2. Do šatny šli spokojenější hosté a využili opět individuální chyby Vyklického ze 44´- 2:3. Druhá půle byla ve znamení domácích a po narážečce Vrbky s Balíkem, prvně jmenovaný v 59´ vyrovnal – 3:3. O deset minut později domácí vedli. Balík zahrával přímý kop a proměnil bezpečně 3:4. Hosté měli snahu vyrovnat, akce ale končili před hranicí velkého vápna. Naopak domácí měli nebezpečnější akce a jednu z nich, konkrétně v 85´, proměnil Fiedler, přihrával Balík – 5:3.

Sestava: Kvinta – Fruhwirt, Černý, Franc, Vyklický, Semotan, Fiedler, Balík, Holčapek, Binder, Vrbka