Aktuality > Dorost > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 dorost > 10. kolo Mikulovice - Olbramovice 3:3 (1:2)

10. kolo Mikulovice - Olbramovice 3:3 (1:2)

2.6.2012

B: 30. Holčapek, 72. Fiedler, 90. Balík M.

V utkání, ve kterém o nic nešlo, si domácí chtěli připsat tři body. Museli se ale smířit s tím, že budou po celý zápas dotahovat náskok hostů, přestože hned ve 2. min. postupoval Fiedler z pravé strany sám na brankaře, nedal. Hosté se prosadili ve 12. min. po chybě Kvinty, hostující útočník odcentroval na svého spoluhráče a bylo 0:1. To ale nebylo vše. Ve 25. min. měl spoustu času v šestnáctce hostující útočník a nedal Dřevojanovi šanci – 0:2. Domácí zapnuli na větší obrátky a hned vzápětí snížil Holčapek, který se dobře zorientoval v šestnáctce 1:2. Do poločasu měli domácí obrovské šance na vyrovnání. Ve 35.min. přestřelil po přihrávce Petříčka, Fiedler. Ve 40. min. vybídl ke skórování Balíka M. Holčapek, ten mířil pouze do brankaře, stejně tak zakončil Černík, když mu šanci individuální akcí připravil Holčapek. Druhý poločas začal, jak první skončil. Těsně vedle horního růžku hostující brány skončila střela Balíka M. Po té v 50.min.přestřelil Petříček a stejně tak Balík M. zakončil přímý kop v 55.min. Dobře hrál Černík M., který zahodil šanci v 59.min.  Blesk z čistého nebe, tak by se dala přirovnat branka hostů ze 70.min. 1:3. Jenomže na ni odpověděl v 72.min.Fiedler po přihrávce Holčapka, když postupovali sami na brankaře 2:3. Obrovskou šanci spálil Binder, když přestřelil bránu z desíti metrů. Zasloužený bod přinesla trefa Balíka M. z přímého kopu v nastaveném čase – 3:3.

Dřevojan –  Balík J. (Vyklický), Binder, Fruhwirt (Semotam), Kvinta, Franc, Fiedler L., Holčapek, Petříček L., Balík M., Lehner (Černík M.)