Aktuality > Dorost > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 dorost > 8. kolo Rakšice - Mikulovice 3:2 (2:1)

8. kolo Rakšice - Mikulovice 3:2 (2:1)

19.5.2012

B: 30. Vyklický, 82. Balík M.

Hosté zahájili utkání lépe. Do dvacáté minuty si díky lepší kombinaci, vypracovali nejméně čtyři brankové šance. Zejména Petříček byl tím největším spalovačem šancí. Domácí v těchto chvílích podržel svými zákroky brankař. V poli byla aktivní levá strana, zejména díky své rychlosti a dravosti. To byl i důvod vedení domácích. Po křídelní individuální akci se domácí Gallus dostal až do pokutového území a nedal Dřevojanovi šanci – 1:0. Hosté varování nebrali vážně a proto stejný hráč měl další šance, pálil nad. Ve 25.min.bylo ale už 2:0. Vyklický nepřesně rozehrál a rychlou akci po křídle do rozhozené obrany zakončili brankou. Hosté byli pořád aktivnější a pokoušeli se snížit Holčapkem, nedal z dobré pozice. Hosté zakončovali své akce vždy v šestnáctce, tak byli v kombinaci silní, jenomže neměli štěstí. To se přiklonilo ve 30.min.po přímém kopu Vyklického z pravé strany, který skončil v síti – 2:1. Ze hry musel odstoupit Černý a na místo něj šel do druhého poločasu Reinke, který se pral statečně s domácími zadáky. Jako první zahrozil Holčapek, jeho parádní střela šla ale nad. V obrovské šanci se ocitl Petříček po centru Fiedlera, ovšem nedal. Běžela teprve 52.minuta. O deset minut později, tedy v 61.min.trestali faul J.Balíka domácí. Přímý kop doprostřed brány nechytil Dřevojan a Gallus dal svůj druhý gól v zápase - 3:1. Do hry nastoupil Balík M. a hra hostů se vytratila. Byli aktivnější, ale kombinace vázla, čehož domácí využili k vyrovnanějšímu výkonu. Po faulu v 78.minutě, mohli domácí navýšit své vedení, z pokutového kopu ale netrefil bránu. Nedáš dostaneš platilo v 82.minutě, kdy připravil Binder po standartní situaci branku pro Balíka M., který do prázdné brány využil právě jeho přihrávku – 3:2. Hosté svojí aktivitou sahali po vyrovnání. Zejména Binder, který měl dvě šance. Ta první, dělovka ze třiceti metrů, skončila těsně nad břevnem a v 87.min.ho zklamalo zpracování míče v pokutovém území, přesto mohl vyrovnat, jenomže razantní střela šla opět mimo tyče. Hosté si bod zasloužili, neměli ale štěstí.

Dřevojan –  Binder, Fruhwirt, Binder, Vyklický, Franc (63. Balík M.), Fiedler L., Holčapek, Černý P. (45. Reinke T.).