Aktuality > Dorost > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 dorost > 6. kolo Hostěradice - Mikulovice 1:2 (1:1)

6. kolo Hostěradice - Mikulovice 1:2 (1:1)

5.5.2012

B: 24., 56. Balík M.

Zápas se hrál na špatném terénu, trávník byl řídký, neposečený a nerovný podklad. Do utkání vstoupili lépe domácí. Ti se ujali vedení už v 5. min. povedenou střelou z pravé strany, když hostující obrana spolu s Dřevojanem vyřešila nepříznivou situaci před svou brankou nepřesným odkopem přímo na kopačky domácího Příhody – 1:0. Hosté působili lepším fotbalovým dojmem a domácí nepouštěli do brankových příležitostí. Naopak obrovskou šanci zahodil ve 13.min. Petříček L., který minul míč ve vyložené šanci, kdy mohl míč dopravit do prázdné brány. Hosté se dočkali vyrovnání ve 24.minutě. Po autovém vhazování Petříčka, prodloužil patou přímo do brány Balík M. – 1:1. Hosté v tlaku nepolevovali a ve 33.min. měli další vyloženou šanci po přímém kopu Balíka, na který Binder nedosáhl. Domácí zkoušeli pozornost Dřevojana z uctivé vzdálenosti a ještě k tomu mimo bránu. Obrana pracovala pozorně a domácí do vyložené situace nepustila. Poločas uzavřel průnikem Petříček L., mířil na přední tyč, kde stál domácí brankař. Druhý poločas aktivita hostů nepolevovala, nejdříve ale musel na zem Dřevojan, aby zneškodnil střelu domácích. Aktivní po brankové čáře byl Petříček L., v koncovce se mu ale nedařilo. Naopak Balík M. využil přímý kop k vedení hostů v 56.minutě – 1:2. Stejný hráč se pokusil navýšit skóre střelou z dálky, první šla po zemi vedle tyče, druhou mu brankař vyrazil. Domácí vrhly všechny síly do útoku a hosté tak měli otevřenou obranu na rychlé protiútoky, které končili většinou rohovým kopem. Po jednom z nich hlavičkoval Holčapek nad. Domácí se proti dobré obraně neprosadili a tak hosté vyhráli i druhý vzájemný zápas.

Dřevojan – Binder, Kvinta, Černík M.(Semotam), Vyklický, Franc (Lehner), Balík M., Fiedler L., Petříček L., Holčapek, Černý P.(Fruhwirt)