TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Dorost > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 dorost > 9. kolo Mramotice - Mikulovice 0:4 (0:1)

9. kolo Mramotice - Mikulovice 0:4 (0:1)

Datum konání:
16.10.2011

B: Holčapek 2, Petříček L., Homola

Výsledek trenér Kříž v koutku mysli očekával. Přestože na utkání nebyl, jeho svěřenci odvedli kvalitní výkon a oplatili soupeři domácí porážku ve stejném poměru. Hosté nastoupili pouze s jedenácti muži, bez možnosti vystřídat, neboť téměř v souběhu hrálo mužstvo žáků a někteří z nich dorostu vypomáhají. Hosté se dostali do vedení Holčapkem. Do poločasu mohli ještě navýšit své skóre, ale šance nevyužil Petříček L. Naopak Dřevojan kryl některé nebezpečné střely domácích v době, kdy měli domácí zájem srovnat skóre. Druhý poločas byl ve znamení hostů, ti brzy dali druhou branku a to jim dalo „křídla“ a sebevědomí. Dobrý zápas odehrál Homola, který pomohl brankou k jasnému vítězství hostů 0:4. Další branku přidal Holčapek a Petříček po pěkných akcích.

Dřevojan – Petříček O., Černý P., Binder, Homola, Kvinta J., Fiedler, Vrbka, Holčapek, Balík J), Petříček L.