Aktuality > Dorost > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 dorost > 7. kolo Štítary - Mikulovice 6:3 (2:1)

7. kolo Štítary - Mikulovice 6:3 (2:1)

1.10.2011

B: 16. a 71. Balík M., 80. Petříček L.

Hosté přestože prohráli, dovolím si tvrdit, že byli fotbalovějším týmem. Jejich hru ovlivnila patnácti minutovka druhého poločasu, ve které jsme obdrželi čtyři branky. Úvodní poločas začal lépe pro hosty, zaslouženě se ujali v 16.min.vedení po střele Balíka M.0:1. Jenomže domácí přímočarou akcí vyrovnali hned v 18.min. 1:1. Do vedení ale opět mohli jít hosté, Holčapek s Binderem se nedohodli, kdo vlastně míč do sítě dorazí, až bránu Binder překol Domácí místy nestíhali hostům, měli však rychlé útočníky, kteří zajistili i branku do šatny ve 45.min. Kopal se přímý kopza faul právě na jednoho z nich a jak bývá zvykem, byla z toho branka 2:1. Domácí tak odcházeli do šaten spokojenější. Ve druhém domácí rozhodli o výsledku v rozmezí od 50.do 65.min., kdy vedli už 6:1. Hosté bojovali a odměnou jim byla druhá branka Balíka M. po přímém kopu v 71.min.6:2 a v 80.min.branka Petříčka L.po samostatném úniku na 3:6. Více už ale nestihli. Naopak se musel odporoučet do šaten po dvou žlutých kartách Binder.

Dřevojan – Petříček O., Černý P., Binder, Franc, Kvinta J., Balík M., Fiedler, Vala (Balík J.), Holčapek, Petříček L.