Aktuality > Dorost > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 dorost > 4. kolo Mikulovice - Mramotice 0:4 (0:2)

4. kolo Mikulovice - Mramotice 0:4 (0:2)

10.9.2011

B:

Do Mikulovic přijeli Mramotice, které neměli v tabulce ani bod. To ale na hře nebylo znát a naopak hosté utkání zvládli velmi dobře. Těžili totiž z chyb v obraně, kterých se domácí borci dopustili a z nekompletního kádru domácích. Do poločasu hosté využili dvě chyby a bylo 0:2. Domácí zahrozili za stavu 0:1, Holčapkem, který ve slibné šanci trefil pouze tyč. Do druhého poločasu. Nastoupil Balík M., který hru oživil a byla z toho i územní převaha, kterou ale nevyjádřili brankami. Hosté se mohli opírat o jistotu zákroků svého brankaře a podnikat protiútoky do otevřené obrany, ze kterých přidali další dva góly. Domácí prohráli o čtyři branky, takový rozdíl ve hře ale nebyl.

Kvinta – Binder, Fruhwirt, Padrta, Černý P.(Reinke T.), Franc, Dřevojan (Balík M.), Fiedler, Balík J., Petříček L., Holčapek.