Aktuality > Dorost > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 dorost > 3. kolo Jevišovice - Mikulovice 5:3 (2:3)

3. kolo Jevišovice - Mikulovice 5:3 (2:3)

3.9.2011

B: Petříček L. 2, Fiedler L.

Zápas se pro hosty oproti přátelskému utkání před začátkem sezony, které hosté na domácím hřišti vysoko prohráli 0:5, vyvíjelo dobře. Byli aktivnější, u míče byli dříve a slušně kombinovali. Na to navazovali i branky po pěkných akcích. První dal v 15.min.Petříček L. a stejný hráč přidal ve 24.min.druhou branku. Domácí snížili po standardní situaci a nedůrazu, hlavou na 1:2. Do dvoubrankového vedení šli hosté po brance Fiedlera L., který dorazil střelu Petříčka L. 1:3. Domácí snížili do poločasu na rozdíl jedné branky, po skrumáži před bránou 2:3. Naše obrana nepůsobila vůbec jistě a domácí to křídelními akcemi potvrzovali. Petříček L.zakončoval samostatný útok nad bránu a z protiútoku domácí vyrovnali na 3:3. To ale nebylo vše, po rozehře domácí opět prošli po křídle do šestnáctky a volní hráči domácích si dávali přednost, kdo že tu branku dá 4:3. Neuběhla ani minuta a po standardní situaci a nikým nekrytý hráč z těžkého úhlu dal na 5:3. Hosté měli dostatek času na vyrovnání, neměli ale chuť a vůli, a tak si domácí připsali tři body.

Kvinta – Binder, Padrta (Vala), Balík J., Fruhwirt (Petříček O.), Dřevojan M.(Semotam),  Balík M., Vrbka (Černý P.), Fiedler, Holčapek, Petříček L.