TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2013-2014 > Odehraná kola 2013/14 "A" > 19. kolo FC Moravský Krumlov - Mikulovice 1:1 (1:0)

19. kolo FC Moravský Krumlov - Mikulovice 1:1 (1:0)Datum konání:
25.4.2014

B: 72´ Balík

Domácí vstoupili do utkání aktivněji, hra se ale odehrávala převážně ve středu hřiště od šestnáctky k šestnáctce. Poprvé mohli diváci zatleskat až ve 26.min., kdy domácí Řezáč neuspěl sám před brankařem Elisem, když domácí trestali špatnou rozehru Cahy. Hosté se strachovali i ve 32.min, když opět Elis zachraňoval po křídelní akci. Zaslouženého vedení se dočkali domácí ve 36.min., po pěkné střele Řezáče z 20ti metrů – 1:0. Hosté se osmělovali postupně. Největší šanci měl v závěru poločasu Balík, který se šikovně uvolnil na hranici šestnáctky, střela měla razanci, ale chyběla ji přesnost. Druhý poločas byl naopak v režii hostů. Ti přehrávali domácí zásluhou lepšího pohybu a kombinace. To vedlo k šancím, které byly brankové, v poslední chvíli ale zkušení zadáci domácího týmu, brance zabránili. Nestalo se tak v 72.minutě. Balík se zmocnil míče po předchozí kombinaci Fialy R. s Krčmářem a umístěnou střelou z hranice šestnáctky, vyrovnal – 1:1. Domácí se postupně uchylovali k většímu tlaku, naopak hosté se více zaměřili na bránění. To jim vycházelo a mohli v 88.minutě rozhodnout, Petkov si ale míč na místo střely proti vybíhajícímu brankaři ještě připravoval do lepší střelecké pozice, čehož využil Hlučil a skluzem střelu zblokoval. Remíza je zasloužená a pro hosty cenná.

Sestava: Elis- Caha, Polický, Pospíchal, Urbánek - Fidler (89. Holčapek), Fiala R, Pevný - Balík (74. Cakl), Petkov - Krčmář (67. Šálek)


Menu

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
BASF - The Chemical Company
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina jaro 2018

terminova-listina-jmkfs-jaro-2018.jpg

 

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 17/18

Rozpis soutěží JMK FS 17/18