Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2013-2014 > Odehraná kola 2013/14 "A" > 16 .kolo Chvalovice - Mikulovice 1:0 (0:0)

16 .kolo Chvalovice - Mikulovice 1:0 (0:0)

5.4.2014

B:

Domácí vedou tabulku, a přestože nezvládli start do soutěže, byli favority utkání. Do zápasu ale nevstoupili dobře, hra se přelévala od šestnáctky k šestnáctce a kombinace vycházela lépe hostům. Domácí naopak těžili z rychlých protiútoků, které hostující obrana z těží odvracela. Ten přišel v 11´po levé straně, Dobeš byl na svém místě a chytil. Další v 19´zneškodnila obrana hostů s velkým úsilím, když vykopávali míč z brankové čáry do bezpečí. Domácí začali zejména po chybách v rozehrávce hostů, získávat územní převahu, ale stejně jako u hostů, neměla hra logiku a přesnost. Přesto si šance do poločasu vytvořili ještě další šance. Nejprve Kapitán hlavičkoval vedle po rohovém kopu a po chybě ve středu zálohy, přišla střela doprostřed brány, kde stál připravený Dobeš. Po chybě Cahy, střílel Zifčák ve 42´ ke vzdálenější tyči, Dobeš bravurně zasáhl a určil poločasový výsledek. Na rozdíl od prvního poločasu, si hosté vypracovali zajímavé šance, které mohli skončit brankou. Hned v úvodu přikovala hosty před svou bránu série rohů domácích, avšak bez gólového efektu. Domácí diktovali tempo zápasu a stejně jako v první půli domácí, se hosté spoléhali na nebezpečné protiútoky. V 52´střílel po kombinaci s Fiedlerem, Balík nad a v 57´ stejný hráč zkoušel přelobovat, po kombinaci s Pevným, Stejskala, ale rovněž nepřesně. V 61´odcentroval Pospíchal a Fiala R. míč ideálně hlavou netrefil a skončil vedle. Největší šanci měli domácí po rohovém kopu v 68´, střídající Ulrych mířil těsně nad břevno. Stejnou šanci mohl mít osamocený Polický, po přímém kopu Pospíchala z 80.min., jen těsně na míč hlavou nedosáhl. Když už se zdálo, že se soupeři rozejdou smírně, přišla 86.min. Faulovaný Pospíchal zahrál rukou a následoval přímý kop. K tomu se postavil Minarech a slabou střelou do prostřed brány, kde zaváhal Dobeš, stanovil výsledek zápasu – 1:0. Hosté se pokusili o vyrovnání, ale neměli štěstí.

Sestava: Dobeš – Caha, Fiala A., Polický, Pospíchal, Pevný, Fiedler, Fiala R., Balík (79´ Holčapek), Krčmář, Cakl R.(68´Šálek)