Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2013-2014 > Odehraná kola 2013/14 "A" > 11. kolo Přímětice - Mikulovice 4:0 (1:0)

11. kolo Přímětice - Mikulovice 4:0 (1:0)

20.10.2013

B:

Hosté zajížděli  na hřiště Přímětic, které se nacházeli na konci tabulky, a tak chtěli na domácí půdě uspět a odrazit se ze dna tabulky. V 8.minutě poprvé zahrozili hosté, jmenovitě Balíkem, jehož střelu vyrazil domácí brankář na roh. V 11.minutě přišla chyba Fiedlera, kterou domácí naštěstí nepotrestali. V 19.minutě už ale bylo zle. Domácí se po autovém vhazování dostali k centru na jehož konci byla střela z první, která by mohla kandidovat na gól měsíce. Míč skončil v šibenici a Elis tak neměl žádnou šanci – 1:0. Hostům se kombinační hra příliš nedařila, důsledkem byly chyby, po nichž pramenily šance a nebo standartní situace, na které si rozhodně museli hosté dávat pozor. To dokumentovala 24´ kdy právě domácí zahrávali standartní situaci na kterou si naběhl domácí hráč a v pádu jen těsně minul. Ve 29.minutě měli další šanci domácí, míč po křižné střele těsně minula pravou tyč. Hned o minutu později už zvedali ruce nad hlavu domácí, ale Elis byl proti a míč poslal na roh. V 34.minutě se o slovo přihlásili také hosté, Pospíchalův přímý kop brankář vyrazil před sebe, dobíhající Nadaský však gólmana překonat nedokázal i kdyby, gól by pro ofsajd  neplatil. Ve 42.minutě postupoval sám na bránu Krčmář, bohužel ani on gól nedal, jeho střela skončila vedle. V poslední minutě prvního poločasu ještě pálil Fiala R. po přihrávce Balíka, střela ale neměla razanci. Hosté šli do druhého poločasu s touhou po vyrovnání. Plány jim změnili domácí hned ve 47.minutě. Přišla přihrávka do rozhozené Mikulovické obrany a útočník v tváří v tvář nedal Elisovi žádnou šanci – 2:0. Hosté se věnovali více útočení a obrana tak byla zranitelnější. To byla voda na jednoduchou hru domácích, kteří v 53´ po minele Fialy A., šli sami na Elise, bránu ale minuli. V 61.minutě se akce opakovala, opět domácí útočník postupoval sám na Elise, tentokrát však Elis zakročit musel. Utkání mohl ovlivnil faul domácích, po kterém asistent rozhodčího avizoval faul na žlutou kartu hráčovi, který by už musel vidět červenou kartu, hlavní rozhodčí ale byl jiného názoru. Kopal se přímý kop, po kterém hlavičkoval Fiala R., hlavička byla tečovaná na rohový kop. V 66.minutě se uvolnil Polický, zaskvěl se i brankař domácích.  V 75.minutě měl šanci Fiala R., po přímém kopu Nadaského pálil nad. Stejný hráč měl šanci v 77´ po centru Pevného, střela skončila rohem. Hosté byli aktivnější, ale domácí je trestali brankami z brejků. Ten další proměnili domácí v 78´- 3:0. V 82´ zahrával přímý kop Polický, brankař vyrazil na roh, po něm hlavičkoval opět Polický vedle. V 84´ si vypracovali šanci domácí, opět ale byli nepřesní. Šance střídala šanci, na domácí svatyni se chystala střela Fialy A., mířil nad po přihrávce Fialy R. Konečnou podobu výsledku, dali domácí v 89.minutě, jak jinak než po protiútoku, na jehož konci v situaci dva na jednoho byl Koc, který nedal Elisovi šanci a připsal si druhou branku - 4:0. Domácí si výhru zasloužili, nutno dodat, že hosté jim svým výkonem situaci usnadnili.

Sestava: Elis – Hruška (83´ Hájek), Polický, Fiala A., Urbánek, Fiedler (57´ Pevný), Fiala R., Krčmář, Balík, Nadaský, Pospíchal.