Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2012-2013 > Odehraná kola 2012/13 "A" > 15. kolo Krhovice - Mikulovice 1:3 (0:1)

15. kolo Krhovice - Mikulovice 1:3 (0:1)

23.6.2013

B: Šálek 2, Nadaský.

Poslední utkání sezony, jsme byli hosty hráčů Krhovic. Ti bojovali o setrvání ve III. třídě a k jistotě záchrany potřebovali vyhrát. Hosté pojali zápas, ve kterém jim o nic nešlo, jako rozlučku se soutěží, kterou vyhráli. Nastoupili tak hráči, kteří nedostávali příliš příležitost. Hosté i v této sestavě byli fotbalovější a i přes nepříznivý terén, kontrolovali hru. Domácí hráli přímočaře a své akce zakončovali i z velké vrzdálenosti. Elise ale nezaměstnali, protože střely létaly do akátového lesíka za hostující bránou, kde se míč stěží našel. To ale oběma týmům vyhovovalo, neboť našli chvíli na odpočinek ve velkém vedru. Hosté byli aktivnější a vypracovávali si dobré příležitosti, v koncovce se mýlili jenom díky teči obránců a zásahům brankaře. Ten byl bezmocný po rohu Nadaského a hlavičce Šálka ve 42´ - 0:1. Na opačné straně měli dobrou příležitost vyrovnat domácí z přímého kopu po faulu Kříže, zaskvěl se ale bravurním zákrokem Elis. Poločas tak skončil vedením hostů. Druhý poločas pokračoval v náporu hostů, ti převzali otěže zápasu a jen díky špatnému terénu, nenarůstalo skóre. Domácí se snažili, ale hostující obrana pracovala dobře a bez větších problémů domácí útoky zastavovala. Naopak Nadaský po pěkném vysunutí Caklem, zvýšil nadvakrát na 0:2. Domácí se dostali do zápasu v 73. minutě, kdy snížili střelou pod břevno na 1:2. To bylo ale vše, co domácí předvedli a když na branku domácích zareagovali i hosté důrazem Šálka před bránou v 77 minutě, bylo o osudu utkání rozhodnuto – 1:3.

Sestava: Elis – Fiala A., Urbánek, Hruška, Kříž (46´Cakl R.), Pevný, Petkov, Černý R. (Balík M.),Fiala R., Nadaský, Šálek (81´Fiedler).