TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2012-2013 > Odehraná kola 2012/13 "A" > 26. kolo Havraníky - Mikulovice 0:2 (0:0)

26. kolo Havraníky - Mikulovice 0:2 (0:0)

Datum konání:
16.6.2013

B: 83´ Cakl R.,  88´ Balík.

Hosté zajížděli na hřiště týmu, mající už jistotu záchrany. Terén nebyl příliš nakloněn technické hře, což více samozřejmě vyhovovalo domácím. Hosté se svého systému hry nevzdali a navzdory terénu se snažili ovládnout hru, což se jim také dařilo. Šance si vypracovali v prvním poločase převážně hosté, jako první Cakl R. v 11´, trestuhodně přestřelil. Hned ve 13´ přišla další gólová šance, to když Holčapek odcentroval na Fialy A., tomu obrana hlavičkovaný míč směřující do sítě zastavila a před dobíhajícím Balíkem ukopla do bezpečí. Hosté se dostávali do šancí převážně kombinací kolem šestnáctky, tak to bylo i ve 20´po narážečce A. Fialy s Caklem, posledně jmenovaný střelou v šestnáctce opět přestřelil. Domácí hráli na útočníky dlouhé míče, které se k nim dostali mnohdy při odkopu v tísni obráncem. Hosté si s nimi po většinu poradili, a tak se domácí dostali do šance až ve 45´ po chybě hostující obrany, stejně jako hosté, přestřelili. Cakl R. měl v prvním poločasu ještě jednu brankovou příležitost. Roh Balíka zakončoval ve spolupráci s A. Fialou do brankaře. Druhé dějství začali lépe hosté. Dlouhé autové vhazování prodloužil Krčmář na zadní tyč, kde ještě chtěl nasměřovat míč do sítě Balík, i jeho hlavička ale minula tyč domácí brány. Domácí se v prvním poločase dostali do dvou šancí, ze kterých mohli vstřelit branku. V 50´prošel míč po domácím autu na zadní tyč, kde musel zachraňovat Elis a podruhé se vyznamenal po přímém kopu ze 17-ti metrů v 67´. Hosté kontrolovali vývoj hry více, než v prvním poločase, dvě šance domácích, ale byly varováním. Zvýšili tak aktivitu a donutili domácí se více starat o bránění. V 69´měl velkou šanci Krčmář, když ho ideálním centrem oslovil Holčapek, opět byla šance nevyužitá. Hosté sáhli ke dvěma střídáním, což oživilo hru a přišli tolik očekávané góly. V 83´ ideálně vysunul Cakla Petkov středem obrany a ten nedal brankaři šanci - 0:1. Hosté už tušili, že se jim přiblížil kýžený postup, ke kterému jim chyběl bod, a když v 88´ připravil Pevný branku pro Balíka – 0:2, bylo rozhodnuto. Po závěrečném hvizdu si hosté připsali zasloužené tři body, které jim kolo před koncem, zajistili postup mezi okresní elitu.

Sestava: Elis - Nadaský, Caha, Urbánek, Krčmář,  Fiedler (70´ Fiala R.), Petkov, Cakl R., Holčapek (78´ Pevný), Balík, Fiala A.