TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2012-2013 > Odehraná kola 2012/13 "A" > 24. kolo Mikulovice - Těšetice 11:0 (3:0)

24. kolo Mikulovice - Těšetice 11:0 (3:0)

Datum konání:
2.6.2013

B: 11´a 59´ Fiala A., 66´a 68´ Nadaský, 73´a 78´ Holčapek, 64´ Petkov,  49´ Balík, 9´ Krčmář, 35´ Fiedler, 76´ Šálek

Utkání domácí, které je mohlo přiblížit k postupu do OP, zvládli dobře. Respekt ze soupeře samozřejmě byl, vždyť v minulém kole sebral dva body druhému celku tabulky. Hrálo se už v neděli dopoledne a špatné počasí nepřilákalo příliš diváků, jak je zvykem při odpoledních zápasech. Diváci viděli celý zápas jasnou převahu domácích, těm vzdoroval kádr pouze s jedenácti hráči, a to se jim ještě v prvním poločase zranil nejprve jeden hráč a na konci poločasu i při hlavičkovém souboji, vytáhlý útočník Svoboda. Toho musela odvézt sanitka na zašívání tržné rány na hlavě. Domácí se dlouho nezastřelovali, v 5´ pálil Fiala A. a v 6´ Balík, oba vedle. V 9´ už se mohli poprvé radovat, Balík odcentroval, míč prošel na Fialy A., který připravil Krčmářovi – 1:0. V 11´ domácí využili nepřesného rohu hostů, dostali se po ose Balík - Petkov k hostující šestnáctce, kam odcentroval právě Petkov na hlavu Fialy A. a ten se nemýlil – 2:0. Ve 25´ nedal po spolupráci jako u první branky, opět Krčmář a ve 32´ hlavičkoval po rohu Balíka vedle Petkov. Individuální akcí připravil branku Krčmář, předcházela tomu přihrávka na Balíka a ten nabídl šanci pro Cakla, ten jí pohrdl, dorážející Fiedler nikoliv – 3:0, to vše ve 35 minutě. Elis si příliš nezachytal, musel řešit pouze vyběhnutím mimo šestnáctku, souboj Diviše s Nadaským, odkopem do autu. Druhá půle byla jen o tom, dohrát utkání bez zranění a vyzkoušet si hrát proti devíti hráčům. Jak to bývá pravidlem, hraje se proti takovému soupeři hůře a platilo to i tentokrát. Domácí si až příliš s míčem hráli, což v úvodu vedlo k chybám v rozehrávkách. Postupem času se hra zlepšila a přišly i branky. Ve 49´ zvyšoval Balík do prázdné brány, když ho vyzval A.Fiala - 4:0. V 59´ si zopakovali spolupráci ze Suchohrdel Fiedler s Fialem A. a bylo 5:0. Dále zahodil šanci Fiala A. po centru Balíka v 60´a o minutu později v jasné brankové příležitosti, trefil břevno Cakl R. Potom v 64´ postupoval sám na brankaře Petkov a nedal šanci brankaři – 6:0. To už hrál Nadaský zálohu a v 66´ donutil k nepochopitelné chybě obránce hostů na brankové čáře – 7:0. Stejný hráč v 68´ přesnou tvrdou střelou vymetl šibenici – 8:0. Hattricku mohl dosáhnout v 69´, ale ve výborné pozici přestřelil. Potom se v 71´uvolnil Balík, brankař mu brankovou radost překazil. Střídající Holčapek využil v 73´ chytrou patičku Fialy R., ke vstřelení branky – 9:0. V 76´se prosadil Šálek, jako další střídající hráč, přihrával Balík – 10:0. Poslední branku vstřelil Holčapek v 78´ - 11:0.

Sestava: Elis - Nadaský, Caha., Hájek (46´ Urbánek), Fiala R., Krčmář (46´Holčapek),  Petkov, Cakl R., Fiedler L.  Balík, Fiala A. (71´Šálek).